Huawei Watch 4 Pro Blue Edition dostępny w promocji z atrakcyjnym prezentem!

Oferta promocyjna Huawei Watch 4 Pro Blue Edition
Huawei Watch 4 Pro Blue Edition (fot. producenta)

Po 5 tygodniach od oficjalnej premiery serii Huawei Watch 4 w Polsce, producent wprowadza do otwartej sprzedaży model Watch 4 Pro Blue Edition, który dotychczas dostępny był jedynie na stronie producenta, huawei.pl. Producent z tej okazji przygotował atrakcyjną promocję, dzięki której użytkownicy mogą liczyć na prezent w postaci słuchawek. 

Czym różni się Huawei Watch 4 Pro Blue Edition?

To, co odróżnia ten wariant od pozostałych modeli z całej serii, to obudowa wykonana z niebieskiego tytanu lotniczego oraz pasek z nylonu, pozyskanego w całości z recyklingu. Jak informuje producent, materiał ten nadaje się w całości do ponownego recyklingu. 

Ponadto pozostała specyfikacja techniczna jest taka sama, jak w modelu Watch 4 Pro. Smartwatch charakteryzuje się wyświetlaczem o przekątnej 1,5 cala oraz rozdzielczości 466×466 pikseli. Ponadto oferuje m.in. 100 trybów sportowych, wbudowany eSIM, baterię umożliwiającą na nawet 14 dni pracy (4,5 dnia przy standardowym użytkowaniu) oraz pomiar parametrów (EKG, tętno, natlenienie krwi, temperaturę skóry, wykrywanie sztywności tętnic, sen oraz stres).

Cena i promocja na start 

Huawei Watch 4 Pro Blue Edition wyceniony został w naszym kraju na 2399 złotych. Zegarek można już kupić u partnerów marki, a do 6 sierpnia bieżącego roku osoby decydujące się na zakup omawianego modelu mogą liczyć na promocję przedsprzedażową. Przy zakupie smartwatcha otrzymać można słuchawki Huawei FreeBuds 5i o wartości 399 złotych w promocji. 

Huawei Watch 4 Pro Blue Edition dostępny w promocji z atrakcyjnym prezentem!
fot. producenta

Huawei Watch 4 Pro Blue Edition dostępny jest w sklepach Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik, a także w strefie marki na Allegro oraz na huawei.pl. 

Źródło: Huawei

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!