Poznaliśmy polską ofertę przedsprzedażową Galaxy S22!

Poznaliśmy polską ofertę przedsprzedażową Galaxy S22!

Co prawda oficjalna premiera smartfonów z serii Galaxy S22 zaplanowana jest już w najbliższą środę (tj. 9 lutego 2022 roku), ale już teraz wiemy wszystko na temat nadchodzących smartfonów koreańskiej firmy. Tym razem poznaliśmy oficjalną, polską ofertę przedsprzedażową. 

Znamy ofertę przedsprzedażową serii Galaxy S22

Sklep Media Expert niespodziewanie opublikował stronę, która poświęcona jest przedsprzedaży najnowszych flagowców Samsunga – serii Galaxy S22. Wszystko wskazuje na to, że strona została opublikowana przez przypadek, gdyż nie jest ona już dostępna, ale mimo wszystko wiemy, co przygotował producent dla swoich klientów. 

Poznaliśmy polską ofertę przedsprzedażową Galaxy S22!

Według informacji, które był dostępne na stronie Media Expert, klienci zamawiający Galaxy S22, Galaxy S22+ lub Galaxy S22 Ultra otrzymają w przedsprzedaży następujące prezenty: 

  • słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds Pro, które kosztują 899 złotych;
  • do 3000 złotych za oddanie swojego starego smartfona;
  • 400 złotych dodatkowego zwrotu przy odsprzedaży starego urządzenia;

Przy podliczeniu wszystkich dodatków można uzyskać nawet 4299 złotych. Warto mieć jednak na uwadze, że w takim przypadku uzyskanie pełnej kwoty bonusu będzie raczej mało prawdopodobne. Mimo wszystko, oferta przedsprzedażowa wydaje się być bardzo atrakcyjna i z pewnością skusi wielu użytkowników do zakupu jednego z modeli. 

Źródło: GSMMANIAK

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!