Strona główna Aktualności Oficjalne rendery i grafiki promocyjne Vivo NEX 2 pojawiły się w sieci

Oficjalne rendery i grafiki promocyjne Vivo NEX 2 pojawiły się w sieci

-

Premiera Vivo NEX 2, znany także pod nazwą Nex Dual Screen, zbliża się wielkimi krokami. Według najnowszych doniesień, pochodzących od samego producenta, prezentacja urządzenia ma odbyć się 12 grudnia. Co więcej w sieci pojawiły się także oficjalne rendery smartfona!

Wygląd Vivo NEX 2 bez tajemnic

To, że nowość chińskiego producenta otrzyma nie jeden, a dwa ekrany jest pewne. W sieci niejednokrotnie pojawiały się informacje mówiące o tym, że jest to jedynie plotka, ale dzięki oficjalnym renderom i grafikom promocyjnym wiemy tak naprawdę wszystko na temat wyglądu urządzenia. Vivo NEX 2 zostanie całkowicie pozbawiony ramek dookoła przedniego wyświetlacza za sprawą usunięcia aparatu do fotek typu selfie. Fani tego typu fotografii nie powinni jednak czuć niepokoju – zdjęcie wykonamy za pomocą tylnych oczek i dodatkowego wyświetlacza. Na pleckach znajdziemy także LEDowy pierścień służący przede wszystkim do sygnalizowania o powiadomieniach.

vivo nex 2 (1)

Frontowy wyświetlacz ma mieć przekątną 6,59 cala, a tylni 5,5 cala. Czytnik linii papilarnych zostanie ukryty w przednim ekranie. Sercem urządzenia będzie Qualcomm Snapdragon 845. Jednostka ta wspierana będzie przez nawet 10 GB RAMu, a na pliki użytkownika  Vivo NEX 2 ma wyróżniać się także jakością zdjęć. Pełnej specyfikacji aparatów nie znamy, ale główne oczko ma cechować się jasnością na poziomie f/1.3 co byłoby prawdziwą rewolucją na rynku mobilnym. Największą zagadką pozostaje cena i dostępność. Bez wątpienia nie będzie to tani sprzęt. Dwa ekrany, trzy aparaty z najwyższej półki (przynajmniej według zapewnień producenta) i ledowy pierścień mogą sprawić, że druga generacja Vivo NEX będzie zdecydowanie droższa od pierwszej odsłony. Co ciekawe na rynek mają trafić dwie wersje kolorystyczne urządzenia – czerwona i niebieska.

vivo nex 2 (2)

Jedno jest pewne – firma Vivo robi wszystko aby wyróżnić się z tłumu. I za to należy jej się ogromna pochwała. Rynek mobilny zdominowany jest przez klony i kopie innych urządzeń, które najzwyczajniej w świecie są nudne i niczym nie zaskakują użytkownika. I tutaj pojawia się Vivo, które tworząc modele takie jak NEX S czy NEX 2 pokazuje, że się da. Z niecierpliwością czekamy na premierę!

Co myślicie o tak wyglądającym Vivo NEX 2? Czy drugi ekran ma sens? Zapraszamy do dyskusji!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej