Okres próbny Spotify Premium wydłużony trzykrotnie!

spotify logo

Spotify jest jednym z najpopularniejszych serwisów streamingu muzyki. Jeśli do tej pory nie zdecydowaliście się na jego sprawdzenie, teraz pojawia się ku temu dobra okazja.

3 miesiące za darmo!

Tak. To prawda. Od teraz, na zawsze. Jednak jest jeden haczyk. Oferta skierowana jest tylko dla tych, którzy jeszcze nie korzystali z darmowego okresu testowego, ani nigdy nie wykupili Premium. Dla istniejących już użytkowników, niestety nie ma nic nowego. Coś za coś. Widać, że tym razem serwis stawia na zachęcenie nowych użytkowników. Ponadto, wydłużając czas darmowej wersji próbnej, Spotify zrównało się z Apple Music pod tym względem, które jednocześnie jest największym konkurentem.

Oficjalnie, bez ściemy

Informacja jest jak najbardziej prawdziwa, a samo Spotify potwierdziło – nie jest to żadna czasowa promocja, czy ograniczona do pewnej ilości użytkowników. Każdy kto nie wykorzystał wcześniej miesiąca próbnego, teraz może wykorzystać całe 3. Póki co skorzystać z niej mogą użytkownicy Solo i Studenci, niebawem jednak rozszerzenie trafi także dla planów Rodzina i Duo. Po zakończonym okresie próbnym, cena pozostaje bez zmian.

Warto zobaczyć: Supreme wypuści własny telefon…z ekranem 2,4 cala i klasycznymi przyciskami

Okres próbny Spotify Premium wydłużony trzykrotnie!

Za darmo, czyli jak przyciągnąć klienta

Okresy próbne wielu usług to żadna nowość. W końcu, jak nakłonić użytkownika do zakupienia usługi Premium, jeśli nie może się przekonać czy to co oferuje, się mu opłaca? Stąd oczywiście możliwość przetestowania. Czasem jednak miesiąc to za mało, dlatego dobrze, że Spotify zdecydowało się na wydłużenie tego okresu. Zwłaszcza, że Google Play Music i Apple Music miały taki czas od dawna.

Spotify rośnie w siłę i tego nie można zaprzeczyć. Od dawna też jest niemal liderem rynku. Takie praktyki powinny dodatkowo przyciągnąć kolejnych użytkowników. Oczywiście, to nie jest tak, że nagle wszyscy wykupią pełną wersję. Ale jeśli ktoś się wahał nad decyzją, ponieważ miesiąc czasu próbnego wydawał mu się zbyt mały, to teraz powinien mieć go wystarczająco wiele. Nie korzystaliście? Teraz macie szansę. Końcówkę lata i początek jesieni, możecie mieć za darmo 🙂

Łapiecie się na wydłużony okres próbny? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!