Strona główna Akcesoria Co łączy Xiaomi i basen? Nowe okulary do pływania chińskiego giganta do...

Co łączy Xiaomi i basen? Nowe okulary do pływania chińskiego giganta do kupienia za 18$

-

Xiaomi znane jest nie tylko z produkcji smartfonów, laptopów czy akcesoriów, ale także całej masy sprzętu nie mającego nic wspólnego z elektroniką. Ręczniki, parasole, termosy, a nawet papier toaletowy? Dla chińskiego giganta nie jest to jakimkolwiek wyzwaniem. Teraz do sprzedaży trafiają.. okulary do pływania!

Pływaj razem z Xiaomi

Okulary do pływania są bez wątpienia czymś bez czego osoby lubiące pływać nie wyobrażają sobie życia. Na rynku znajdziemy cały ogrom producentów i modeli, które różnią się nie tylko użytymi materiałami, a także wyglądem i oczywiście ceną. Jesteście fanami chińskiego giganta? Okulary do pływania Xiaomi są stworzone właśnie dla takich osób. Całość została wykonana z poliwęglanu czyli tworzywa, które ma być całkowicie odporne na działanie promieniowania słonecznego. Tym samym w okularach możecie pływać nie tylko na basenie, ale także na otwartych akwenach wodnych. Same szkiełka mają zagwarantować użytkownikowi całkowity brak parowania, które może być niezwykle uciążliwe. Wszystko za sprawą specjalnej powłoki pokrywającej szkła z obu stron.

xiaomi okulary do pływania 2

Oczywiście nie zabrakło możliwości regulacji zarówno samego noska jak i gumowego paska znajdującego się z tyłu głowy. To jednak jest standardem w nawet najtańszych okularach do pływania. W zestawie znajdziemy trzy wymienne noski w różnych rozmiarach i według chińskiego producenta to w zupełności wystarczy aby każdy z użytkowników mógł dostosować gogle idealnie pod siebie. Jednak patrząc obiektywnie na nowość firmy Xiaomi ta niczym szczególnym się nie wyróżnia. Oczywiście znając akcesoria giganta z Państwa Środka jakość wykonania powinna stać na najwyższym poziomie, ale raczej jest to sprzęt przeznaczony dla fanów marki. Osoby, które nie są związane emocjonalnie z Xiaomi zapewne postawią na sprawdzone okulary wyprodukowane przez firmy specjalizujące się w akcesoriach pływackich. Co z ceną? Ta wynosi niespełna 18$ czyli około 70 zł.

xiaomi okulary do pływania 3

Co myślicie o okularach do pływania firmy Xiaomi? Zamierzacie je zakupić? Czekamy na komentarze i pierwsze wrażenia użytkowników!

Zamów okulary Xiaomi w sklepie Gearbest

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej