Nadchodzący OnePlus 12 5G może się Wam spodobać! Wszystko, co już teraz wiemy o tym modelu

OnePlus 12 5G zdradza część swojej specyfikacji technicznej
fot. smartprix.com

Od dłuższego czasu wiadomo, że OnePlus pracuje nad kolejną generacją swojego flagowego smartfonu, o którym coraz więcej informacji pojawia się w sieci. Zobaczcie sami, co już wiadomo na temat specyfikacji technicznej OnePlus 12 5G. 

OnePlus 12 5G – prawdopodobna specyfikacja techniczna

Specyfikację techniczną flagowego OnePlus 12 5G otwierać ma obustronnie zakrzywiony, 6,7-calowy wyświetlacz LTPO AMOLED o rozdzielczości QHD+ i częstotliwości odświeżania obrazu 120 Hz. Nie zabraknie także technologii przyciemniania obrazu oraz zintegrowanego czytnika linii papilarnych. W górnej części ekranu pojawić się ma także otwór, w którym znaleźć się ma kamerka do selfie o rozdzielczości 32 Mpx. 

OnePlus 12 5G zdradza część swojej specyfikacji technicznej
fot. smartprix.com

Sercem OnePlus 12 5G zostać ma procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, który będzie wykonany w 3 nm procesie technologicznym. Debiut tego układu nastąpi prawdopodobnie w październiku bieżącego roku, więc wtedy powinniśmy poznać konkretne parametry wspomnianego procesora. SoC współpracować ma z 16 GB lub 24 GB pamięci operacyjnej RAM LPDDR5X oraz z co najmniej 256 GB pamięci wbudowanej typu UFS 4.0. 

Tylny panel OnePlus 12 5G zagospodarowany ma być przez potrójny aparat, który składać się będzie prawdopodobnie z obiektywu głównego 50 Mpx (Sony IMX9xx), obiektywu ultraszerokokątnego 50 Mpx oraz teleobiektywu peryskopowego 64 Mpx. Na wyposażeniu nadchodzącego flagowca znaleźć się ma też system chłodzenia, silnik liniowy osi X oraz akumulator o pojemności 5400 mAh z technologią szybkiego ładowania przewodowego o mocy 100 W i indukcyjnego o mocy 50 W. 

Nadchodzący OnePlus 12 5G może się Wam spodobać! Wszystko, co już teraz wiemy o tym modelu
fot. smartprix.com

OnePlus 12 – prawdopodobna data premiery

Według nieoficjalnych informacji, które pojawiły się w sieci, OnePlus 12 5G zadebiutować ma na chińskim rynku w grudniu bieżącego roku, natomiast jego globalna premiera zaplanowana jest prawdopodobnie na styczeń 2024 roku. Możliwe jednak, że będzie podobnie, jak w przypadku OnePlus 11, który zadebiutował na chińskim rynku w styczniu, a na rynek globalny wprowadzony został w lutym. 

Źródło: GSMArena

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!