Znamy już oficjalną datę premiery nowych smartfonów OnePlus!

OnePlus 7T logo

Parę dni temu przedstawiłem Wam prawdopodobną specyfikację nowych smartfonów firmy OnePlus. Będą to modele OnePlus 7T oraz 7T Pro. Właśnie poznaliśmy oficjalnie dzień, kiedy ujrzą one światło dzienne!

Za niecały miesiąc poznamy ulepszonych “zabójców flagowców”!

No właśnie, “zabójcy flagowców”, tak mówi się o smartfonach chińskiego producenta OnePlus. Skąd to się wywodzi? Wszystko to dzięki naprawdę świetnej specyfikacji, dobrej optymalizacji oraz niskiej cenie. Co prawda, możliwości aparatów w tych smartfonach dotychczas odstają ciutkę od topowych flagowców innych producentów, ale tutaj chodzi głównie o wydajność. Smartfony też pochwalić się naprawdę świetnym wsparciem producenta, czyli częstymi aktualizacjami oraz wydawaniem ich nawet na smartfony sprzed 2-3 lat.

oneplus 5
OnePlus 5

Już 10 października, w czwartek, poznamy dwa nowe smartfony z ich oferty. To ulepszone wersje urządzeń z tego roku. Jeśli chcecie wiedzieć, co prawdopodobnie ulegnie zmianie, zapraszam Was do wpisu, do którego link zamieszczam poniżej.

Warto przeczytać: W sieci ukazała się możliwa specyfikacja OnePlus 7T oraz OnePlus 7T Pro! Teraz pozostaje nam czekać na premierę…

Jeśli jesteście wielkimi fanami tej marki i chcecie być obecni na ich prezentacji, która to odbędzie się w Londynie, już za cztery dni ruszy sprzedaż biletów na to wydarzenie. Jeśli jednak nie zamierzacie się tam wybierać, spokojnie, z pewnością na naszej stronie zobaczycie wpis o tych urządzeniach tuż po premierze. Z dotychczasowych przecieków, które to są naprawdę wiarygodne, zapowiadają nam się dwa, naprawdę niezłe smartfony. Zarówno tańszy, jak i ten droższy wariant otrzymają ekran z odświeżaniem 90 Hz. OnePlus zastosuje tam nieco mocniejszy procesor oraz baterię o nieco większej pojemności (będzie też wsparcie dla jeszcze szybszego ładowania). Zmianie też ulegną aparaty, różnica między OnePlus 7 a 7T, według plotek, będzie spora. Jestem bardzo ciekaw, czy rzeczywiście właśnie takie będą te smartfony. Przyznam Wam szczerze, że od zawsze kusiło mnie, by kupić sobie jakiś smartfon z ich oferty i sprawdzić na własnej skórze, za co te urządzenia mają taką rzeszę fanów. Może w przyszłym roku zdecyduję się właśnie na zakup któregoś z nich…

Czy są tu posiadacze smartfonów od OnePlus’a? Jakie macie zdanie na ich temat? Jesteście z nich zadowoleni? Czego Wam w nich brakuje, co byście zmienili?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!