OnePlus 9: znamy datę premiery!

oneplus-9

O OnePlus 9 już wiedzieliśmy coraz więcej, a nawet w połowie grudnia ubiegłego roku poznaliśmy jego domniemany wygląd. Dzisiaj natomiast poznaliśmy datę premiery! Uwaga: odbędzie się ona już za kilkanaście dni.

OnePlus 9: data premiery

OnePlus za pośrednictwem mediów społecznościowych powiadomił, że premiera telefonów z serii OnePlus 9 odbędzie się już 23 marca (to jest wtorek). Motywem przewodnim wydarzenia ma być Księżyc, a raczej zdjęcia jemu robione. Co ważne, smartfon został zaprojektowany we współpracy ze szwedzką firmą Hasseblad znaną z produkcji aparatów fotograficznych.

Jak więc możemy się domyślać, OnePlus 9 będzie wyróżniał się ogromnymi możliwościami fotograficznymi. Współpraca ta przypomina mi tę, którą kiedyś Huawei nawiązał z niemiecką firmą Leica.

OnePlus 9: specyfikacja

Według najnowszych przecieków, OnePlus 9 ma pracować w oparciu o najnowszy procesor Qualcomm Snapdragon 888. Ma on współpracować z 8 gigabajtami pamięci RAM i 128 GB pamięci wbudowanej (możliwe, że pojawi się też wersja 12/256 GB). Oczywiście nie powinno zabraknąć świetnego ekranu Fluid AMOLED o przekątnej 6.55″, rozdzielczości Full HD+ i odświeżaniu 120 Hz. Całość ma zasilać ogniwo o pojemności 4500 mAh, którą będziemy mogli szybko naładować przewodowo mocą 65 W oraz bezprzewodowo z mocą 30 W.

Zapewne więcej dowiemy się na kilka dni przed premierą. Oczywiście na samej premierze OnePlus powinien nam przybliżyć współpracę ze szwedzkim Hasselbladem. Warto dodać, że oprócz zwykłego OnePlusa 9 pojawi się jeszcze mocniejsza wersja w postaci OnePlus 9 Pro. Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że jest na co czekać!

Co myślicie o OnePlus 9? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!