OnePlus 9RT bez tajemnic! Znamy datę premiery i design

OnePlus 9RT
(fot. @evleaks)

Już od jakiegoś czasu wiedzieliśmy, że OnePlus nie wprowadzi na rynek modelu OnePlus 9T. Zamiast niego pojawi się OnePlus 9RT, którego premiera już niedługo.

OnePlus 9RT zostanie pokazany już za kilka dni

Warto wspomnieć, że telefony OnePlusa z literką “T” w nazwie to odświeżone wersje nowych generacji flagowców. Literka “R” natomiast pojawiła się niedawno wraz z premierą OnePlusa 9R, czyli nieco słabszej wersji zwykłej wersji smartfona.

OnePlus 9rt
(fot. @evleaks)

OnePlus 9RT więc prawdopodobnie będzie odświeżoną wersją “Lite” regularnej wersji OnePlusa 9. A czego można się spodziewać? Prawdopodobnie ponownie obecności procesora Qualcomm Snapdragon 870. Nie ma jednak nad czym płakać, bowiem to naprawdę dobra jednostka. Będzie dostępna także matryca IMX766, czyli dokładnie ta sama co w OnePlus Nord2 5G, gdzie sprawdza się świetnie.

Będzie oczywiście wyświetlacz AMOLED 6,55″ z rozdzielczością Full HD+ oraz z dziurą w ekranie na aparat do selfie. Nie zabraknie odświeżania na poziomie 120 Hz. Wszystko to ma kontrolować Android 12 z nakładką OxygenOS 12. Smartfon zasili ogniwo o pojemności 4500 mAh (lub 4400 mAh) z obsługą szybkiego ładowania o mocy 65 W.

OnePlus 9rt
(fot. OnePlus @ Weibo)

Premiera telefonu ma odbyć się już 13 października 2021 roku, czyli w przyszłą środę. Wraz ze smartfonem zadebiutują nowe słuchawki OnePlus Buds Z2 z obsługą aktywnej redukcji szumów i Bluetooth 5.2.

Źródło: Android Central

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!