OnePlus Ace 3V zdradza kolejne szczegóły na swój temat! Smartfon pojawi się także w Europie

OnePlus Ace 3V zdradza szczegóły na swój temat
OnePlus Ace 2V (fot. producenta)

Smartfony OnePlus z serii Ace cieszą się na chińskim rynku dużą popularnością, więc nikogo nie zaskoczy fakt, że producent pracuje nad nowym modelem Ace 3V, który zadebiutuje również w Europie, ale pod zmienioną nazwą. Oto, co już wiadomo na jego temat. 

OnePlus Ace 3V zapowiada się bardzo ciekawie

Omawiany model co prawda nie wyjdzie poza chiński rynek, ale podobnie jak to miało miejsce w przeszłości, producent zmieni jego nazwę i wprowadzi na rynek międzynarodowy jako OnePlus Nord 4 lub 5. Jak podaje znany informator Digital Chat Station, OnePlus Ace 3V wyposażony zostanie w nowy procesor Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3, który według przecieków swoją wydajnością ma dorównywać do procesorów z serii Snapdragon 8xx. 

OnePlus Ace 3V zdradza szczegóły na swój temat
OnePlus Ace 2V (fot. producenta)

SoC składać się ma z rdzeni Cortex-X4 zastosowanych w Snapdragonie 8 Gen 3 oraz pamięci RAM wynoszącej maksymalnie 16 GB. Na dane użytkownika przeznaczone zostaną 256 GB pamięci wewnętrznej. Do tego wszystkiego na froncie znajdować się ma płaski wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1.5K i częstotliwości odświeżania obrazu 120 Hz. Całość pracować ma pod kontrolą Androida 14 z nakładką producenta i czerpać energię z akumulatora o pojemności 5500 mAh z technologią szybkiego ładowania przewodowego o mocy 100 W. 

Pozostała część specyfikacji technicznej pozostaje tajemnicą, ale wiadomo dodatkowo, że Ace 3V oferować będzie plastikową ramkę oraz szklany tył. Data premiery na ten moment nie jest znana, ale nieoficjalnie mówi się, że smartfon zadebiutuje oficjalnie na rynku już w marcu bieżącego roku. 

Źródło: Gizmochina

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!