OnePlus Bullets Wireless Z to nowe słuchawki bezprzewodowe chińskiego producenta

OnePlus Bullets Wireless Z to nowe słuchawki bezprzewodowe chińskiego producenta

Podczas premiery nowych smartfonów OnePlus, firma ta przedstawiła także swoje nowe słuchawki. Jest to model Bullets Wireless Z, które choć całkiem nie są pozbawione przewodu, to są bardzo interesujące. Czym producent chce nas do nich przekonać?

OnePlus Bullets Wireless Z

Nowe słuchawki chińskiego giganta nie są całkowicie pozbawione kabli, nie są w formie TWS. Mają przewód, który przerzucamy na kark. Według danych producenta, mają one zapewnić nawet do 10 godzin słuchania muzyki po ładowaniu, które trwać ma zaledwie 10 minut.

OnePlus Bullets Wireless Z

Po naładowaniu do pełna, czyli po upływie ok. 20 minut, mają działać nawet 20 godzin. Ciekawe, jak wypadną w rzeczywistości, bo na papierze jest to wręcz rewelacyjny wynik. Krótki czas działania to największy minus słuchawek bezprzewodowych, chyba zgodzicie się ze mną.

Zobacz także: Ceny wszystkich wariantów Honora 30 Pro+ pojawiły się w sieci!

Skoro wspomniałem o ładowaniu, odbywać się ono będzie poprzez port USB typu C. Z naszymi urządzeniami będą komunikowały się za pomocą Bluetooth 5.0. Słuchawki OnePlus Bullets Wireless Z posiadają certyfikat IP55, a więc są odporne na pył i zachlapania. Dostępne są w czterech kolorach: czarnym, miętowym, owsianym i niebieskim.

OnePlus Bullets Wireless Z

W oficjalnej sprzedaży ukażą się już niedługo, a producent wycenił je na 49.95 dolarów, czyli mniej więcej 206 zł. Trochę drogo, ale jeśli faktycznie będą tak długo działały na baterii oraz zapewnia dobrą jakość dźwięku, to mogą okazać się niezłym wyborem.

Jakie słuchawki preferujecie? Przewodowe czy bezprzewodowe, a jeśli te drugie, to takie jak
OnePlus Bullets Wireless Z czy w formie TWS?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!