OnePlus Nord 2 5G oficjalnie w pięknym, miętowym kolorze! Kto się skusi?

OnePlus Nord 2 5G mięta

Już za kilka dni OnePlus zaprezentuje nowy telefon, który ma być świetną i tańszą alternatywą dla smartfonów Nord 2 5G. Z tego też powodu producent coraz śmielej udostępnia przeróżne smaczki zagrzewające do premiery. Właśnie oficjalnie poznaliśmy wygląd smartfona i to w ciekawych kolorze!

Z każdym dniem poznajemy coraz więcej szczegółów na temat OnePlus Nord 2 5G. Wiemy chociażby to, że smartfon zaoferuje flagowy procesor MediaTek Dimensity 1200 AI, którego wydajność jest na poziomie zeszłorocznych układów Qualcomma, czyli Snapdragon 865+.

Co jeszcze zobaczymy w Nordzie 2? Oczywiście nie zabraknie ekranu AMOLED o rozdzielczości Full HD+ z przekątną 6,43″ i odświeżaniem na poziomie 90 Hz. Dodatkowo smartfon zaoferuje aparat główny Sony IMX766, baterię o pojemności 4500 mAh oraz 8 lub 12 GB pamięci RAM. Na pliki użytkownika przewiduje się 128 lub 256 gigabajtów pamięci wbudowanej.

OnePlus Nord 2 5G nie będzie brzydki

Dostaliśmy również rendery smartfona, jednak nie mieliśmy pewności co do ich prawdziwości. Teraz jednak wiemy, że faktycznie były one realne. Jednak telefon był tam prezentowany w nudnym, szarym kolorze. Dowiedzieliśmy się, że urządzenie będziemy mogli kupić również w miętowym/turkusowym, który przypomina mi barwę Motoroli Moto G z 2013 roku.

Wrażenie robi również wyspa z aparatami. Zamiast miliona drobnych obiektywów, mamy w nim dwa spore i jeden nieco mniejszy. Oczywiście nie zabrakło loga 1+. Ciekawie też prezentuje się tło niżej umieszczonego plakatu, bowiem jest ono rodem z filmów Sci-Fi.

Premiera Norda 2 odbędzie się już za kilka dni, a dokładnie 22 lipca. Myślę, że jest na co czekać – tym bardziej jeśli cena telefonu nie będzie zbyt wygórowana.

Źródło: OnePlus

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!