OnePlus pracuje nad Buds Z2 – tanimi słuchawkami Bluetooth

oneplus buds z2

Jak się okazuje, OnePlus nie opuszcza działu audio i pracuje nad nowymi słuchawkami TWS. Już niedługo zobaczymy model OnePlus Buds Z2.

OnePlus Buds Z2

Chińczycy pracują nad nowym modelem słuchawek dousznych, prawdziwie bezprzewodowych z elementem wystającym poza ucho. Jest to oczywiście następca jakiś czas temu zaprezentowanych Buds Z cieszących się dobrymi opiniami.

Własnie wyciekły rendery przedstawiające słuchawki. Design mocno nawiązuje do poprzedników. Mamy tutaj wcześniej wspomniany wystający element, ale także ściętą ścianę zewnętrzną. Gumki wydają się być wyjątkowo niewielkie, co może pozytywnie odbić się na wygodzie noszenia słuchawek. Ponadto możemy zauważyć czujnik, który wykrywa czy sprzęt mamy założony, czy nie.

Pudełko natomiast zaoferuje już standardowe w tym segmencie USB typu C. Nie zabraknie specjalnego oświetlenia LED informującego o stanie naładowania. Niestety, poza tymi elementami, nie wiemy nic więcej o tym sprzęcie, tym bardziej, że jeszcze nie poznaliśmy żadnej specyfikacji.

Portal 91Mobiles twierdzi, że premiery OnePlus Buds Z2 możemy spodziewać się jeszcze w październiku tego roku – wraz z premierą modelu OnePlus 9R.

Źródło: 91Mobiles przez XDA-Developers

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!