OnePlus stworzył wirtualny świat, gdzie zostanie zaprezentowany OnePlus 8T

oneplus world

Wokół marki OnePlus zebrała się już spora społeczność, dlatego firma przedstawiła dziś nowy sposób na integrację fanów. OnePlus World zaprasza do świata wirtualnej rzeczywistości (VR), w którym mogą spotkać się wielbiciele marki z całego świata.

Atrakcje OnePlus World

OnePlus World to interaktywny, wirtualny świat, którego członkowie, dzięki przygotowanym specjalnie na tę okazję aktywnościom, czekają na premierę modelu 8T oraz to, co nastąpi zaraz po niej, stając się częścią nadchodzących wydarzeń. Na początku swojej przygody członkowie OnePlus World mogą tworzyć własne, unikatowe awatary, za pomocą specjalnych akcesoriów. Jak podaje producent, OnePlus World to coś zdecydowanie więcej niż przestrzeń wymiany doświadczeń czy źródło informacji. Użytkownicy mogą nie tylko wchodzić z interakcję z innymi członkami społeczności, ale też odwiedzić takie obiekty jak wirtualną galerię #ShotonOnePlus, która prezentuje twórczość globalnej społeczności OnePlus, czy zwiedzić Muzeum OnePlus, gdzie w przestrzeni wystawowej 3D użytkownicy mogą zobaczyć, jak rozwijała się marka, zaczynając od modeli OnePlus One i OnePlus Z.

OnePlus stworzył wirtualny świat, gdzie zostanie zaprezentowany OnePlus 8T

OnePlus stworzył również interaktywną strefę gracza, w której użytkownicy mają możliwość zagrać m.in. w Warp i Hz. Wrap to gra wieloosobowa, przybierająca postać wirtualnej podróży wewnątrz czerwonego kabla. Uczestnicy poruszają się z ekstremalną prędkością, a ich celem jest zbieranie kryształów i zdobywanie punktów. Natomiast Hz opiera się na poszukiwaniu skarbów – kryształów Hz w zakresie od 60 Hz i 90 Hz do 120 Hz. Dzięki kryształom gracze mogą zyskiwać jeszcze większą prędkość. Angażując się w pozostałe aktywności oraz odwiedzając wystawy można również powiększać swoją pulę punktów. Każdy z użytkowników może podejrzeć tabelę liderów – członków społeczności z całego świata z najlepszymi wynikami. Użytkownicy z największą liczbą punktów, w dniu premiery OnePlus 8T, mają szansę wygrać najnowszy smartfon. Oprócz nagrody głównej
członkowie społeczności mogą wygrywać inne ciekawe nagrody od OnePlus każdego dnia.

Zobacz też: Recenzja OnePlus Nord – kolejne podejście do średniej półki

Oczywiście w OnePlus World znajduje się również wirtualne audytorium, w którym wszyscy zarejestrowani będą mogli obejrzeć nadchodzącą premierę OnePlusa 8T. Będzie możliwość także stworzenia własnego wirtualnego pokoju, do którego zaprosi się znajomych na wspólne oglądanie i dyskusje. Po premierze do dyspozycji użytkowników zostanie oddany Ultra Store – wyjątkowy sklep 3D z opcją wirtualnego rozpakowania nowego OnePlus 8T oraz zakupu pakietu OnePlus 8T.

Premiera OnePlus 8T odbędzie się za mniej niż dwa tygodnie, w środę 14 października o godzinie 16:00.
Aby dołączyć do OnePlus World należy zarejestrować się na stronie www.theoneplusworld.com. Jesteście zainteresowani?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!