OnePlus zapowiada swoją obecność na targach CES 2020. Czyżbyśmy zobaczyli coś nowego?

OnePlus zapowiada swoją obecność na targach CES 2020. Czyżbyśmy zobaczyli coś nowego?

Targi Consumer Electronic Show 2020 nadchodzą wielkimi krokami. CES to coroczne wydarzenie odbywające się w Las Vegas, na których producenci bardzo często prezentują sporo nowości. Teraz firma OnePlus zapowiedziała własną konferencję podczas tych targów!

Co nowego pokaże nam OnePlus?

Wydarzenie chińskiego producenta nazwane “Special Event” nadal owiane jest tajemnicą. OnePlus nie ujawnił światu tak naprawdę jakichkolwiek informacji na temat tego czego możemy się spodziewać. Niemniej jednak wydaje mi się, że firma ta nie organizowałaby własnego wydarzenia na targach Consumer Electronic Show 2020, gdyby nie chciała pokazać światu nowego urządzenia. Czy to oznacza premierę OnePlus 8 oraz OnePlus 8 Pro? Moim zdaniem na smartfony te będziemy musieli poczekać jeszcze dłuższą chwilę. Pierwsze flagowce z Qualcomm Snapdragonem 865 powinny pojawić się w okolicach lutego przyszłego roku i nie wydaje mi się, żeby chińskiemu producentowi udało się wyprzedzić konkurencję.

OnePlus zapowiada swoją obecność na targach CES 2020. Czyżbyśmy zobaczyli coś nowego?
Czy właśnie tak będzie wyglądać OnePlus 8 Lite?

Co nowego zatem możemy zobaczyć podczas CES 2020? Moim zdaniem możliwe są dwa scenariusze. Pierwszym z nim jest premiera OnePlus 8 Lite. O smartfonie tym informacje pojawiły się już w sieci i urządzenie to może być strzałem w dziesiątkę chińskiego producenta. To właśnie średniopółkowce cieszą się największą popularnością i jeśli OnePlus faktycznie pracuje nad tańszym urządzeniem to sprzęt ten może cieszyć się bardzo dużą popularnością. Z jednej strony premiera OnePlus 8 Lite przed OnePlus 8 oraz OnePlus 8 Pro wydaje się średnim pomysłem, ale z drugiej producenci już niejednokrotnie szli tą drogą.

Zobacz także: OnePlus 8 Lite nadchodzi? Chiński producent ma tworzyć średniaka

Co z drugą możliwością? Chiński producent może pokazać światu także pierwsze w historii własne całkowicie bezprzewodowe słuchawki. Słuchawki TWS to sprzęt wyjątkowo popularny i tak naprawdę większość producentów posiada już tego typu sprzęty w swoim portfolio. W tej kwestii OnePlus pozostawał w tyle za konkurencją i tak duże wydarzenie jakim jest CES mogłoby okazać się idealną okazją do tego, aby nawiązać walkę z innymi firmami. Jak będzie to wyglądało w rzeczywistości? Czas pokaże!

A co waszym zdaniem pokaże OnePlus na targach CES 2020 w Las Vegas? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!