Opaska Mi Band 3 na wyprzedaży błyskawicznej w Mi-home.pl!

Opaska Mi Band 3 na wyprzedaży błyskawicznej w Mi-home.pl!

Kolejna wyprzedaż błyskawiczna w sklepie internetowym Mi-home.pl zbliża się wielkimi krokami. Tym razem przyszedł czas na najnowszą odsłonę opaski sportowej giganta z Państwa Środka!

Mi Band 3 w obniżonej cenie

Wyprzedaż błyskawiczna rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek, 28 stycznia, o godzinie 10.00 i potrwa do północy lub do wyczerpania zapasów. Liczba opasek objętych promocją jest ograniczona, a co za tym idzie jeśli zastanawiacie się nad zakupem Mi Banda 3 to radzimy się śpieszyć. Standardowa cena najnowszej opaski sportowej firmy Xiaomi to 149 zł. W ramach wyprzedaży błyskawicznej zostanie ona obniżona do 129 zł, a dodatkowo w pakiecie każdy kupujący otrzyma całkowicie za darmo zamienny pasek w kolorze pomarańczowym (o wartości 19,99 zł).

mi band 3

Mi Band 3 ma być doskonałym towarzyszem osób aktywnych fizycznie oraz tych, które chcą zmotywować się do prowadzenia zdrowego trybu życia. Urządzenie pozwala nam mierzyć tętno, monitorować nasz sen czy powiadamiań o przychodzących połączeniach, wiadomościach oraz wydarzeniach z kalendarza. Nie zabrakło także alarmu wibracyjnego, przypomnienia o konieczności aktywności, wyświetlania danych trenigowych czy informacji o pogodzie.

Mi-Band-3

Zobacz też: Styczniowa promocja na smartfony Xiaomi z polskiej dystrybucji!

Główną zaletą Mi Banda 3 jest jednak stosunek ceny do oferowanych możliwości. Za podobne pieniądze nie sposób znaleźć coś co będzie oferować tak dużo jak najnowsza odsłona opaski sportowej giganta z Państwa Środka. Co więcej możemy pokusić się także o poprawie lub zakupienie nieoficjalnych aplikacji stworzonych przez fanów, które znacząco zwiększają funkcjonalność urządzenia.

Posiadacie Mi Banda 3? A może zbliżająca się błyskawiczna wyprzedaż w sklepie internetowym Mi-home.pl przekona was do zakupu? Zapraszamy do komentowania!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!