Samsung Galaxy Fit 3 nie ma przed nami już żadnych tajemnic! Co zaoferuje i ile będzie kosztować nowa opaska Samsunga?

Samsung Galaxy Fit 3 nie ma przed nami już żadnych tajemnic
fot. producenta

Wszystko znaki na niebie i ziemi wskazują, że Samsung aktualnie pracuje nad kolejną generacją swojej opaski. W internecie pojawiła się pełna specyfikacja urządzenia oraz prawdopodobna polska cena. Oto, co wiemy na temat Samsunga Galaxy Fit 3. 

Co zaoferuje Samsung Galaxy Fit 3?

Nowa opaska Samsunga wyposażona ma być w 1,6-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 256×402 i zagęszczeniem pikseli na poziomie 302 ppi. Ekran do tego przykryty będzie szkłem 2.5D, a do tego oferować ma tarczę wykonaną z aluminium i silikonowy pasek. Całość będzie obsługiwana poprzez w pełni dotykowy wyświetlacz oraz jeden fizyczny przycisk znajdujący się na prawej krawędzi. Należy też mieć na uwadze, że całość ma być odporna na kurz i wodę do 5 ATM zgodnie z certyfikatem IP68. 

Samsung Galaxy Fit 3 nie ma przed nami już żadnych tajemnic
fot. producenta

Opaska oferować będzie prawdopodobnie funkcje SOS, obsługę multimediów, 101 trybów sportowych (w tym 6 automatycznych) oraz bardziej zaawansowaną analizę snu. Nie zabraknie też standardowych funkcji, takich jak pomiar natlenienia krwi, wykrywanie upadku, oraz znajdź mój telefon Do tego wszystkiego Samsung Galaxy Fit 3 oferować będzie 16 MB pamięci RAM oraz 256 MB pamięci wewnętrznej oraz akumulator o pojemności 208 mAh, który pozwolić ma na maksymalnie 13 dni pracy. Opaska charakteryzować się ma wymiarami 42,9×28,8×9,9 mm i wagą 36,8 grama (z paskiem).Na wyposażeniu zabraknie niestety modułu NFC oraz GPS.

Polska cena Samsunga Galaxy Fit 3

Jak podaje portal Tabletowo.pl, Samsung Galaxy Fit 3 zostanie prawdopodobnie wyceniony w Polsce na 279,99 złotych. Należy przyznać, że cena opaski na dzisiejsze standardy wydaje się być całkiem atrakcyjna. Oczekuje się, że Galaxy Fit 3 oficjalnie zadebiutuje podczas zbliżających się targów MWC w Barcelonie, które rozpoczynają się już 26 lutego bieżącego roku. 

Źródło: Gizmochina, Tabletowo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!