Opera Coupons to kolejny dodatek od Opery dla kupujących w sieci. Pomoże nam zaoszczędzić

opera

W październiku ubiegłego roku w przeglądarce internetowej Opera pojawiło się rozszerzenie pozwalające na odzyskanie części pieniędzy po zakupach. Twórcy przeglądarki postanowili uruchomić własny cashback Opera Dify. Norweska firma zdecydowała się na dalsze wspomaganie procesu zakupów użytkownikom przeglądarki. Teraz zaoszczędzimy dzięki kuponom.

Opera Coupons to sposób na tańsze zakupy

Opera Coupons to rozszerzenie, które zostało dodane do mojej przeglądarki automatycznie, najprawdopodobniej wraz z jedną z aktualizacji. Jeśli jednak go nie macie, znajdziecie je w centrum dodatków Opery.

opera coupons

Kupony Opery to rozszerzenie, które pozwala na sprawdzenie aktualnie obowiązujących kodów rabatowych i innych promocji w wielu sklepach internetowych. Wśród nich znajdziemy te bardziej, jak i te mniej popularne platformy zakupowe. Oprócz kodów rabatowych i kuponów rozszerzenie pokazuje także aktualnie obowiązujące promocje w danym sklepie. Jeśli znajdziemy kupon, którego tam nie ma, możemy się nim podzielić.

Opera Coupons to kolejny dodatek od Opery dla kupujących w sieci. Pomoże nam zaoszczędzić

To nie wszystko. Opera Coupons jest w stanie również automatycznie dopasować najlepszy kod rabatowy. Wystarczy, że użyjemy rozszerzenia będąc na stronie z koszykiem zakupowym, a przeglądarka sprawdzi za nas po kolei wszystkie dostępne kupony. W ten sposób nie musimy testować własnoręcznie, który jest jeszcze aktywny i który daje największą obniżkę. Jeśli jesteście użytkownikami Opery i często robicie zakupy w sieci, to z pewnością warto zainstalować w przeglądarce te dwa dodatki.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!