OPPO Band i OPPO Watch wspierają teraz Apple Health

OPPO Watch

Najnowsze urządzenia ubieralne od OPPO dostały właśnie możliwość integracji z systemem iOS. Aplikacja HeyTap Health trafiła właśnie do sklepu App Store, więc OPPO Watch i OPPO Band może zyskać popularność wśród użytkowników smartfonów Apple!

OPPO HeyTap Health i Apple Health

Użytkownicy XDA Developers zauważyli, że w App Store oficjalnie pojawiła się aplikacja OPPO niezbędna do obsługi zegarka i opaski chińskiego producenta. HeyTap Health pozwala na synchronizację smartfona z OPPO Watch i OPPO Band, w tym przesyłanie powiadomień z telefonu oraz pobieranie danych zebranych przez urządzenia ubieralne producenta.

heytap health app store

Z poziomu aplikacji użytkownicy mogą także zmieniać tarcze w zegarku i opasce, dostosowywać dostępne aktywności fizyczne oraz ustawić synchronizację urządzeń OPPO z Apple Health. W HeyTap Health wyświetlane są także wszystkie informacje zebrane z urządzeń chińskiego giganta, takie jak puls, wykonane kroki, spalone kalorie, jakość snu czy natlenienie krwi.

Do tej pory aplikacja ta była dostępna wyłącznie dla użytkowników smartfonów z systemem Android. Jeśli więc jakiś użytkownik iPhone chciał sobie kupić zegarek przypominający Apple Watch z WearOS, to teraz może to zrobić bez przeszkód. Jestem jednak bardzo ciekawy, jak oprogramowanie i urządzenia OPPO będą współpracowały z telefonami Apple…

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!