OPPO Find X7 Pro będzie smartfonem z nietypowym aparatem!

OPPO X7 Pro na kolejnych przeciekach
OPPO Find X6 Pro (fot. producenta)

OPPO w ostatnim czasie pokazuje, że jego smartfony są naprawdę wyjątkowe za sprawą designu czy oferowanych możliwości. Kolejnym przykładem tego ma być nadchodzący OPPO Find X7 Pro, którym dowiedzieliśmy się właśnie kilku ciekawych informacji. 

Czym zaskoczy nadchodzący OPPO Find X7 Pro?

Najnowsze plotki na temat OPPO Find X7 oraz Find X7 Pro informują przede wszystkim o pokaźnym i interesującym zestawie obiektywów. Podstawowy model Find X7 ma oferować standardowy zestaw składający się z obiektywu głównego, obiektywu ultraszerokokątnego oraz teleobiektywu, ale model z dopiskiem „Pro” prezentować będzie dużo ciekawszy zestaw. 

OPPO X7 Pro na kolejnych przeciekach
źródło: Twitter

Wyróżniać się będzie dwoma obiektywami peryskopowymi o przybliżeniu kolejno 2,7x oraz 6x. Nieoficjalnie mówi się, że pierwszy teleobiektyw ma oferować sensor Sony IMX890, natomiast drugi sensor Sony IMX858 o rozdzielczości 50 Mpx. Jeśli chodzi o Find X7, to smartfon oferować ma obiektyw główny 50 Mpx (Sony LYT-808) z OIS, obiektyw ultraszerokokątny 50 Mpx oraz teleobiektyw peryskopowy 64 Mpx (OMNIVISION OV64B) z 3-krotnym zoomem optycznym. 

Jeśli chodzi o pozostałe parametry, to na ten moment nie znamy zbyt wielu szczegółów, ale niemal pewnym jest, że sercem OPPO Find X7 Pro zostanie topowy procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, który składa się z jednego rdzenia Cortex-X4 o taktowaniu 3.3 GHz, pięciu rdzeni Cortex-A720 o taktowaniu 3.2 GHz, dwóch rdzeni Cortex-A520 o taktowaniu 2.3 GHz oraz układu graficznego Adreno 750.

OPPO X7 Pro na kolejnych przeciekach
OPPO Find X6 Pro (fot. producenta)

Przecieki informują również o wyświetlaczu z częstotliwością odświeżania 120 Hz, szybkiej pamięci wewnętrznej typu UFS 4.0 oraz ładowanie przewodowe o mocy 100 W oraz ładowanie bezprzewodowe 50 W. 

Dokładna data premiery omawianego modelu nie jest znana, ale wiele wskazuje na to, że Find X7 Pro zadebiutuje na początku 2024 roku. 

Źródło: GSMArena

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!