OPPO INNO DAY 2021 będzie miało miejsce w wirtualnym świecie! Weźmiecie udział?

oppo inno day 2021

Już za kika dni odbędzie się dwudniowe wydarzenie OPPO INNO DAY 2021. Producent elektroniki zaprasza swoich fanów do świata wirtualnego.

OPPO INNO DAY 2021

Tegoroczna impreza OPPO INNO DAY 2021 odbędzie się już niedługo, bo 14 i 15 grudnia. Hasłem przewodnim wydarzenia ma być zdanie Reimaging the future, a firma chce pokazać swoje najnowsze osiągnięcia technologiczne, a także i plany na przyszłość.

W tym roku wydarzenie nabierze szerszej dostępności. Otóż odbędzie się ono hybrydowo. Dlaczego? Będzie ono miało miejsce stacjonarnie w Chinach, ale też wirtualnie w grze INNO WORLD. Już teraz możemy wejść na specjalną witrynę i utworzyć nasz awatar. W trakcie wydarzenia będziemy mogli chodzić po planszy, oglądać innych uczestnikóœ, a także obejrzeć nowości.

oppo inno day

Wydarzenie rozpocznie się 14 grudnia o 9. rano czasu polskiego. Do świata możemy wejść sami, jak i ze znajomymi i oddać się wyzwaniom oraz ciekawostkom, które to mają zostać tam ukryte. Biorąc pod uwagę rozmach producenta, całkiem możliwe, że na wydarzeniu zostanie pokazane naprawdę wiele nowości i nowinek. Sam nie mogę się doczekać.

oppo inno day

Aby już teraz utworzyć awatar, kliknij >>tutaj<<. Do świata INNO WORLD będzie można dołączyć 14 grudnia.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!