OPPO planuje wydać ColorOS z Android 11 jeszcze w tym miesiącu

OPPO A91 ekran

OPPO Jest jednym z największych producentów smartfonów na świecie, choć w naszym kraju nie jest jeszcze tak popularne. Jak podaje producent, z bazą ponad 350 milionów użytkowników ColorOS jest jednym z kluczowych partnerów Google na świecie.

OPPO zapowiada aktualizację ColorOS

Doświadczenia OPPO wskazują na to, że użytkownicy ColorOS doceniają przejrzystość systemu zachowującego najważniejsze cechy Androida, wzbogaconego o charakterystyczne dla producenta dodatki.

OPPO Reno2

Współpracujemy z Google na polu rozwoju oprogramowania opartego na Androidzie, aby wzbogacić i wzmocnić wrażenia użytkowników naszych urządzeń. Doskonałym przykładem ostatnich działań w tym zakresie jest projekt CameraX, nad którym pracujemy z Google, a który ma na celu zwiększenie możliwości kamer i funkcjonalności aplikacji firm trzecich, takich jak Instagram czy Snapchat i wiele innych

– komentuje Piotr Żaczko, menedżer ds. PR w OPPO Polska.

Jeszcze w tym miesiącu OPPO ma wprowadzić system ColorOS oparty na Androidzie 11 Beta na OPPO Find X2 i Find X2 Pro. Należy spodziewać się, że później trafi on także na inne urządzenia tego producenta.

Macie swoją opinie na temat ColorOS? Możecie podzielić się nia w komentarzu. Zależy Wam na aktualizacjach nakładki czy Androida?

Na zdjęciu wyróżniającym znajduje się OPPO A91, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!