OPPO potwierdza konferencję, która odbędzie się ma MWC 2019. Kolejne rewolucyjne urządzenie nadchodzi?

oppo mwc 2019 3

OPPO kilka dni temu zaprezentowało światu 10-krotny hybrydowy zoom optyczny oraz zdecydowanie większy czytnik linii papilarnych ukryty w ekranie. Teraz producent z Państwa Środka potwierdził, że już niedługo zobaczymy nowego smartfona mające zrewolucjonizować rynek!

Tajemnicze urządzenie OPPO

Największe targi elektroniki w Europie, Mobile World Congress, rozpoczną się już 25 lutego tego roku. Wielu producentów decyduje się jednak na prezentację nowości na kilka dni przed rozpoczęciem targów. Wszystko po to aby wzrok potencjalnych klientów i fanów marki zwrócony był jedynie w stronę danego urządzenia, a nie ogromu nowych produktów, które pojawią się na MWC 2019. W tym roku na taki sam pomysł wpadło OPPO. Nowość producenta z Państwa Środka zostanie zaprezentowana już w sobotę, 23 lutego, w godzinach 14.00-15.40 w Barcelonie (czasu CET). Czego możemy się spodziewać?

oppo mwc 2019

Same zaproszenia wysłane do prasy są składane. I to już może sugerować nam, że chiński producent będzie chciał pokazać światu właśnie składany lub elastyczny smartfon. Bez wątpienia 2019 rok przyniesie nam tego typu urządzenia większości firm, ale OPPO znane jest z tego, że pokazuje przełomowe rozwiązania przed konkurencją. I tak ma być także w tym przypadku. Oczywiście widzieliśmy już Royole FlexPai, ale patrząc na relacje z targów CES 2019 telefon ten najprawdopodobniej nie zdobędzie większej popularności.

oppo mwc 2019 2

Zobacz też: 10 rocznica OPPO – poznajcie najważniejsze telefony tej marki

Na tą chwilę nie pojawiły się jakiekolwiek informacje o specyfikacji czy wyglądzie składanego smartfona OPPO. Chiński producent prezentując 10-krotny hybrydowy zoom optyczny i większy czytnik linii papilarnych zintegrowany z ekranem zapowiedział, że technologie te zostaną wykorzystane w telefonie, który zadebiutuje właśnie na MWC. Tym samym możemy być prawie pewni, że tajemniczy smartfon OPPO z składanym ekranem będzie pierwszym urządzeniem z tymi rozwiązaniami. Bez wątpienia firma z Państwa Środka będzie chciała pokazać coś czego jeszcze na rynku mobilnym nie było. Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje i przecieki!

Czekacie na pierwszy składany smartfon OPPO? Czego po nim oczekujecie? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!