OPPO prezentuje nowe wersje smartfonu Ace2 oraz kilku innych gadżetów!

OPPO Evangelion

Chiński producent OPPO przedstawił kilka nowości. Są to limitowane edycje smartfonu OPPO Ace2, smartwatchu, słuchawek bezprzewodowych TWS, a także ładowarki bezprzewodowej. Producent z pewnością przyciągnie nią do siebie fanów anime.

Coś dla fanów anime Neon Genesis Evangelion

Jest to chyba jedna z najciekawszych edycji limitowanych smartfonów, jakie widziałem w życiu. OPPO postanowiło przypodobać się fanom anime Neon Genesis Evangelion. Co prawda, mam bardzo mało wspólnego z tego rodzaju produkcjami, tak więc nie powiem nic więcej na jej temat, ale same urządzenia wyglądają bardzo ciekawie. Głównym elementem jest tutaj smartfon OPPO Ace2 EVA, flagowy smartfon z procesorem Snapdragon 865 oraz zestawem czterech obiektywów na pleckach w specjalnej wersji stylistycznej. Dodatkowo, na samym urządzeniu preinstalowane są specjalne tapety oraz motywy.

Przeważa tutaj fioletowy kolor, który nawiązuje do mecha z wcześniej wspomnianego anime. Całe urządzenie wygląda naprawdę bardzo ciekawie. Nawet mnie, kogoś, kto kompletnie nie zna tego anime, zainteresował on. W zestawie jest także równie ciekawie wyglądające etui, słuchawki przewodowe oraz ładowarka. Każdy z tych dodatków również w jakiś sposób nawiązuje do Neon Genesis Evangelion. Ba, nawet kluczyk do tacki SIM został nazwany przedmiotem z tego anime – Włócznia Longinusa.

W sprzedaży dostępnych będzie tylko 10 tysięcy sztuk OPPO Ace2 EVA, a jego cena wynosi 4399 juanów, czyli ok. 2468 zł. Oznacza to, że względem standardowej wersji tego smartfonu różnica w cenie wynosi nieco ponad 200 zł. Niestety, nie będzie ani on, ani reszta opisanych później urządzeń dostępne w Polsce. Trochę szkoda, bo wyglądają bardzo, bardzo ładnie wszystkie te sprzęty.

Zobacz także: Rendery dwóch kolorystyk OPPO Reno4 Pro pojawiły się w sieci

To jednak nie koniec, bowiem producent przygotował także specjalne edycje takich urządzeń jak OPPO Watch, słuchawek TWS OPPO Enco W31 oraz 40-watowej ładowarki bezprzewodowej. Mi osobiście bardzo spodobała się właśnie ta ładowarka. Wyceniono ją na 299 juanów (~168 zł), a powstanie jej tylko 5 tysięcy sztuk.

OPPO prezentuje nowe wersje smartfonu Ace2 oraz kilku innych gadżetów!

Nie możemy jednak przejść obojętnie obok pozostałych urządzeń. OPPO Watch także jest naprawdę ładny, utrzymany jest w czarno-czerwonej kolorystyce. Specjalna edycja tego smartwatchu kosztuje 2199 juanów, co w przeliczeniu na złotówki daje mniej więcej 1234 zł. Podobnie jak w przypadku OPPO Ace2 EVA, firma ta wypuści go w nakładzie 10 tysięcy sztuk.

OPPO prezentuje nowe wersje smartfonu Ace2 oraz kilku innych gadżetów!

Ostatnim punktem są tutaj słuchawki bezprzewodowe TWS OPPO Enco W31. Są one w białym kolorze z niebieskimi akcentami, co daje finalnie również bardzo ładne połączenie. Kosztują one 399 juanów (ok. 224 zł).

OPPO prezentuje nowe wersje smartfonu Ace2 oraz kilku innych gadżetów!

Jak Wam się podoba ta edycja limitowana urządzeń od OPPO? Może mamy tu fanów anime i oglądaliście Neon Genesis Evangelion? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!