OPPO rejestruje nowy znak towarowy w Europie. Czego możemy się spodziewać?

OPPO rejestruje nowy znak towarowy w Europie. Czego możemy się spodziewać?

Firma OPPO w ostatnich miesiącach wprowadziła na rynek naprawdę sporo nowości. Jednak producent z Państwa Środka nie zamierza zwalniać tempa i w sieci pojawiają się kolejne informacje na temat tajemniczego sprzętu lub nawet nowej serii smartfonów. Czym będzie OPPO Reno Glow?

Nowy model czy zupełnie nowa seria?

Smartfony z serii Reno firmy OPPO mają podbijać serca przede wszystkim fanów budżetowców oraz średniaków. Teraz jednak w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej odnaleziono wniosek o rejestrację zupełnie nowego znaku towarowego. Producent z Państwa Środka zarejestrował nazwę Reno Glow w dziewiątej klasie produktów. Klasa ta tak naprawdę określa tablety, smartfony, inteligentne zegarki czy nawet komputery oraz oprogramowanie. Tym samym z samego wniosku złożonego w EUIPO tak naprawdę nie dowiadujemy się niczego poza samą nazwą.

OPPO rejestruje nowy znak towarowy w Europie. Czego możemy się spodziewać?

Oczywiście w sieci momentalnie pojawił się ogrom plotek na ten temat. Część z nich mówi, że Reno Glow będzie zupełnie nową serią smartfonów, w której mamy znaleźć urządzenia wyróżniające się na tle konkurencji przede wszystkim w kwestii jakości zdjęć. Wielu użytkowników przy zakupie nowego urządzenia kieruje się właśnie aparatami i to może okazać się strzałem w dziesiątkę. Niemniej jednak informacje te nie zostały w jakikolwiek sposób potwierdzone przez samego producenta.

Zobacz także: OPPO zaprezentowało nowego średniaka, który wraz z modelem A52 trafi do Europy. Poznajcie OPPO A72!

Tym samym równie dobrze OPPO Reno Glow może być nie całą serią, a jedynie kolejnym nowym smartfonem. Na tę chwilę traktowałbym wszystkie plotki ze sporym przymrużeniem oka i poczekałbym na kolejne informacje na ten temat. Wprawdzie od rejestracji znaku towarowego w EUIPO do wprowadzenia tego urządzenia na rynek może minąć sporo czasu, ale miejmy nadzieję, że już niedługo dowiemy się, co nowego przygotował dla nas chiński producent. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Czym waszym zdaniem może być OPPO Reno Glow? Co myślicie o urządzeniach tej firmy? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!