OPPO Reno3 pojawi się w Polsce – mamy oficjalną zapowiedź

Oppo Reno3

Na naszym portalu jakiś czas temu ukazała się recenzja OPPO Reno2, na której lekturę serdecznie zapraszam, ponieważ wciąż jest to bardzo ciekawy telefon. Jeśli jednak śledzicie branżę mobilną, wiecie, że na rynku pojawił się już jego następca – OPPO Reno3, który w nieco innej konfiguracji zadebiutował na rynku globalnym. Oficjalnie wiemy, że pojawi się on w Polsce!

„Wyraźnie ujmujący”

Takim hasłem producent reklamuje Reno3, co jeszcze mówi o swoim najnowszym produkcie? Modele z tej serii jako pierwsze na świecie otrzymały wsparcie dla sieci 5G w trybie dual mode dzięki układom Snapdragona. Ponadto na inne rynki zostały wprowadzone z modyfikacjami dostosowanymi do lokalnych potrzeb, czyli na przykład uwzględniającymi dostępne standardy komunikacji.

Zobacz też: OPPO Reno Ace 2 ma trafić na rynek już w kwietniu. Co wiemy na temat tego urządzenia?

oppo reno2 usb

Reno3 ma być przykładem idealnej równowagi pomiędzy technologią a atrakcyjnym wyglądem. OPPO zachwala również aparaty, smartfony z serii Reno3 “zapewnią znakomite odwzorowanie detali przy świetle dziennym, a także większą jasność zdjęć rejestrowanych przy słabym oświetleniu. Tryb Ultra Dark sprawia, że fotografowanie przy małym natężeniu światła nie będzie już stanowić wyzwania.” Czy nie są to puste przechwałki dowiemy się już w najbliższym czasie, ale myślę, że chiński producent nie zawiedzie klientów. Wiemy, że główny moduł będzie miał rozdzielczość 48 Mpix , a poczwórna konfiguracja umożliwi 2x zoom optyczny, 5x zoom hybrydowy i 20x zoom cyfrowy. Również aparat 44 Mpix ma być pionierskim rozwiązaniem. Co ciekawe, OPPO określa go jako wbudowany w ekran OLED. Wydaje mi się, że producent nas nie zaskoczy i będzie to po prostu wycięcie w wyświetlaczu.

Więcej o funkcjach OPPO Reno3 mamy się dowiedzieć w najbliższym czasie. My spodziewamy się jednak procesora Helio P90 na jego pokładzie. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!