Szybkie ładowanie OPPO SuperVOOC w ładowarce samochodowej już jest!

oppo supervooc ładowarka samochodowa 1

OPPO w końcu umożliwi posiadaczom swoim smartfonów szybkie ładowanie urządzeń nie tylko z gniazdka, ale także z ładowarki samochodowej. Gigant z Państwa Środka wprowadza nowy produkt do swojej oferty!

Ładowarka samochodowa SuperVOOC

OPPO swoim szybkim ładowaniem pozostawiło konkurencję daleko w tyle. Najpierw zobaczyliśmy VOOC, a później zobaczyliśmy 50-watową technologię SuperVOOC. Ta w testowanym przeze mnie OPPO Find X sprawia, że bateria ładuje się od 2-3% do 100% w ciągu 33-35 minut. Do tej pory tak szybkie ładowanie było możliwe jedynie przy korzystaniu z tradycyjnej ładowarki podłączanej do gniazdka sieciowego. Oczywiście niższe napięcie czy prąd także wchodziły w grę, ale wtedy proces ten ulegał znacznemu wydłużeniu.

oppo supervooc ładowarka samochodowa 2

Gigant z Państwa Środka w końcu posłuchał głosu użytkowników i zaprezentował światu własną ładowarkę samochodową wspierającą technologię SuperVOOC. Smartfony korzystające z VOOC także będą wspierane. Tym samym od teraz będziemy mogli telefony OPPO błyskawicznie naładować nie tylko w domu czy w pracy, ale także w samochodzie. Tym samym, biorąc pod uwagę czas działania urządzeń chińskiego producenta, tak naprawdę nigdy nie będziemy musieli się martwić o to, że nagle w naszym smartfonie zabraknie energii.

Zobacz też: OPPO oficjalnie zadebiutowało w Polsce z czterema smartfonami

Ładowarka samochodowa OPPO na tą chwilę będzie dostępna jedynie w oficjalnym sklepie producenta z Państwa Środka. To oznacza, że zakupić ją będą mogli jedynie Chińczycy. Czy polscy dystrybutorzy sprzętu OPPO zdecydują się na wprowadzenie nowości do naszego kraju? Bardzo możliwe. Myślę, że każdy, kto zakupi któryś z smartfonów chińskiego giganta, będzie zainteresowany zakupem także superszybkiej ładowarki samochodowej. W Chinach ładowarka została wyceniona na 199 juanów czyli około 110 zł. Bez wątpienia cena w Polsce byłaby wyższa, ale miejmy nadzieję, że dystrybutorzy pozytywnie nas zaskoczą!

Mamy tu posiadaczy smartfonów OPPO? Czekaliście na premierę superszybkiej ładowarki samochodowej? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!