OPPO Watch Free debiutuje w Europie. Ile kosztuje?

oppo watch free

Firma OPPO właśnie wprowadziła na europejski rynek opaskę sportową (albo już nawet inteligentny zegarek), który w Chinach został zaprezentowany we wrześniu ubiegłego roku. Ile kosztuje OPPO Watch Free?

OPPO Watch Free oficjalnie w Europie

Smartwatch to przede wszystkim ekran AMOLED o przekątnej 1,64″ i rozdzielczości 280 x 456 pikseli. Wyświetlacz został przykryty szkłem 2.5D. Co ciekawe, nie mamy tutaj żadnych przycisków, a wszelkie akcji odbywają się właśnie za pomocą dotykowego ekranu. Sprzęt waży 20,9 grama, a wraz z paskiem jest to 32,6 grama.

OPPO Watch Free
(fot. OPPO)

Oczywiście zegarek monitoruje aktywność fizyczną, rozpoznaje ćwiczenia, a także jest wodoodporny do 5 ATM. W zasadzie Watch Free oferuje ponad 100 trybów ćwiczeń. Nie zabrakło mierzenia snu, tętna czy SpO2. Ciekawostką jest fakt, że zegarek wykrywa chrapanie. Nie można zapomnieć o takich podstawach jak podejrzenie pogody, sterowanie muzyką czy czytanie powiadomień ze smartfona.

(fot. OPPO)
(fot. OPPO)

Oczywiście OPPO zaimplementowano funkcję Znajdź telefon, co może naprawdę często się przydać. Ciekawą opcją jest także funkcja, która polega na tym, że robimy zdjęcie smartfonem naszych ubrań, a a sztuczna inteligencja dopasowuje tapetę dla smartwatcha. Zegarek oferowany jest w kolorach kremowym i czarnym. OPPO Watch Free podobno ma działać nawet przez 14 dni pracy. Co ważne, zaledwie 5 minut ładowania ma sprawić, że będziemy cieszyć się zegarkiem przez cały dzień.

(fot. OPPO)
(fot. OPPO)

Ile kosztuje OPPO Watch Free? Europejska cena zegarka wynosi 99 EUR, co daje niecałe 460 złotych. W Wielkiej Brytanii jest to 89 GBP i tam sprzedaż ruszy 24 marca 2022 roku.

Źródło: OPPO przez Tabletowo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!