Oppo Watch właśnie trafił do przedsprzedaży!

Oppo Watch właśnie trafił do przedsprzedaży!

Kilka dni temu pisaliśmy dla Was o polskiej premierze smartwatcha Oppo Watch. Sprzęt ten charakteryzuje się ogromnymi możliwościami (w tym płatnościami bezstykowymi) w cenie nieprzekraczającej tysiąca złotych. Zegarek właśnie trafił do przedsprzedaży!

Oppo Watch

Co oferuje inteligentny zegarek od OPPO? Przede wszystkim pracuje od pod kontrolą Wear OS, z nakładką ColorOS Watch. Dzięki temu mamy dostęp do Asystenta Google, czy też wielu dodatkowych aplikacji dostępnych do pobrania. OPPO Watch ma także NFC oraz wsparcie dla Google Pay, dzięki czemu zapłacimy nim za zakupy, mając oczywiście podpiętą swoją kartę płatniczą. Zegarek napędza Qualcomm Snapdragon Wear 3100, w połączeniu z 1 GB RAM-u. To naprawdę przyzwoity zestaw, nie powinno być jakichkolwiek problemów z wydajnością zegarka. Sprzęt jest oferowany w dwóch rozmiarach – 41 i 46 milimetrów – przy czym ten większy w przyszłości ma być dostępny w odsłonie z obsługą eSIM/LTE. OPPO Watch powinien wytrzymać kontakt z wodą, jednocześnie służąc dzielnie przez cały dzień, bo na mniej więcej tyle powinna starczyć bateria. Tę naładujemy w 15 minut do poziomu, który pozwoli nam korzystać z urządzenia przez około 16 godzin, dzięki ładowaniu VOOC.

Oppo Watch już w przedsprzedaży!

Zgodnie z zapowiedziami, dzisiaj (to jest 31 sierpnia) Oppo Watch trafił do przedsprzedaży. Znajdziemy go w wielu polskich sklepach z elektroniką, w tym tych internetowych, jak i u niektórych operatorów. W ramach przedsprzedaży nie jest niestety dostępna specjalna, złota wersja kolorystyczna w rozmiarze 46 mm. Jak wyglądają ceny? Tak jak wspominaliśmy we wcześniejszych wpisach, ceny przedsprzedażowe są nieco niższe i za Oppo Watch w rozmiarze 41 mm przyjdzie zapłacić nam 899 złotych, natomiast w rozmiarze 46 mm – 1149 złotych. Przedsprzedaż potrwa do 6 września (to jest przyszła niedziela).

Kup Oppo Watch 46 mm w kolorze czarnym w sklepie x-kom

Kup Oppo Watch 46 mm w specjalnym kolorze złotym w sklepie x-kom

Kup Oppo Watch 41 mm w kolorze czarnym w sklepie x-kom

Jak Wam podoba się Oppo Watch? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!