OPPO Watch z certyfikatem FCC. Globalna premiera coraz bliżej!

OPPO Watch z certyfikatem FCC. Globalna premiera coraz bliżej!

Tak naprawdę OPPO Watch trafił na rynek chiński w marcu tego roku. Niedługo po samej premierze przedstawiciel chińskiej firmy przyznał, że w bliżej nieokreślonej przyszłości planowana jest premiera globalna, a to oznacza, że sprzęt ten trafi do sprzedaży także na wybranych rynkach Starego Kontynentu. Wszystko wskazuje na to, że globalny wariant zegarka OPPO może być bliżej niż myśleliśmy!

OPPO Watch w globalnej wersji już niedługo może trafić do sprzedaży

Sama certyfikacja FCC tak naprawdę dostarcza nam jedynie zdjęcia inteligentnego zegarka chińskiego producenta. Certyfikacja ta dotyczy OPPO Watch w wariancie z wyświetlaczem o rozmiarze 46 mm, a co za tym idzie nie wiemy czy na rynku globalnym pojawi się także wersja z mniejszym ekranem. Sama specyfikacja smartwatcha firmy z Państwa Środka nie jest jakąkolwiek niespodzianką. Sam wyświetlacz cechuje się pokryciem palety barw DCI-P3 na poziomie 100% oraz maksymalną jasność na poziomie 326 PPI. Sama krawędzie zostały dość mocno zaokrąglone i bez wątpienia rozwiązanie to nie wszystkim użytkownikom przypadnie do gustu.

OPPO Watch z certyfikatem FCC. Globalna premiera coraz bliżej!

Sercem OPPO Watch jest Qualcomm Snapdragon Wear 2500. Całość działa pod kontrolą WearOS. System ten w połączeniu z modułem zbliżeniowym NFC oraz możliwością instalacji aplikacji pozwala na płatności zbliżeniowe przy pomocy zegarka oraz pobranie dokładnie tych aplikacji, które w danym momencie potrzebuje sam użytkownik. Nie mogło zabraknąć także wsparcia dla kart eSIM, pomiaru pulsu, możliwości wykonywania EKG, monitorowania snu czy sporej ilości trybów sportowych.

Zobacz także: Power bank w formie breloka do kluczy? To ma sens!

OPPO Watch może wyświetlać także powiadomienia z telefonu, a całość ma działać na jednym ładowaniu przez nawet 10 dni. I tak jak sama specyfikacja inteligentnego zegarka chińskiego producenta nie jest jakąkolwiek zagadką, tak nic nie wiemy na temat ceny tego sprzętu na rynku globalnym. Miejmy nadzieję, że już niedługo firma z Państwa Środka ujawni datę premiery swojej nowości!

Co myślicie o OPPO Watch? Czekacie na wprowadzenie tego urządzenia na rynek globalny? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!