OPPO zapowiada premierę własnego smartwatcha. Sprzęt ten pojawi się już w pierwszym kwartale 2020!

OPPO zapowiada premierę własnego smartwatcha. Sprzęt ten pojawi się już w pierwszym kwartale 2020!

Na konferencji organizowanej przez OPPO głos zabrał sam wiceprezes firmy. Ogłosił on, że chiński producent pracuje nad własną platformą wykorzystującą Internet Rzeczy oraz nad zupełnie nowym inteligentnym zegarkiem. Obie nowości mają pojawić się już w pierwszym kwartale 2020 roku!

Smartwatch OPPO na horyzoncie

Do tej pory producent z Państwa Środka nie miał w swojej ofercie jakiegokolwiek inteligentnego zegarka. Oczywiście ten segment rynku nie cieszy się gigantyczną popularnością, ale OPPO chce spróbować nawiązać walkę z konkurencją także na tym polu. Podczas konferencji dla deweloperów organizowanej przez chińskiego giganta poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące tego sprzętu. Przede wszystkim smartwatch OPPO ma trafić na rynek już w pierwszym kwartale 2020 roku. To oznacza, że chiński producent jest na ostatniej prostej i już niedługo w sieci mogą zacząć pojawiać się kolejne informacje na temat tego urządzenia. Co więcej bardzo realną datą premiery wydają się targi Mobile World Congress 2020 w Barcelonie. Czy tak będzie w rzeczywistości? Czas pokaże!

OPPO zapowiada premierę własnego smartwatcha. Sprzęt ten pojawi się już w pierwszym kwartale 2020!

Nowy smartwatch OPPO ma wyróżniać się przede wszystkim bardzo zaawansowanymi funkcjami sportowymi. Oczywiście chiński producent nie zdradził wszystkich szczegółów na temat tego urządzenia, ale liczę na to, że firma będzie chciała nas czymś zaskoczyć. Tym samym bez wątpienia nie zabraknie pomiaru tętna czy monitorowanie snu. Ciekawym dodatkiem byłoby także mierzenie ciśnienia, ale ciężko powiedzieć czy OPPO uda się to zastosować w swojej nowości.

Zobacz także: Nowe OPPO A91 i OPPO A8 2020 na pierwszym plakacie

Co ciekawe chiński producent ujawnił także wygląd urządzenia prezentując pierwszy render. Zegarek ten wygląda naprawdę nieźle i już na pierwszy rzut oka przypomina klasyczne czasomierze. Na rynek mają trafić różne wersje kolorystyczne tego urządzenia i to zarówno w kwestii kolorów kopert jak i kolorów pasków. Czym jeszcze OPPO nas zaskoczy? To pozostaje tajemnicą. Bez wątpienia producent z Państwa Środka będzie chciał przygotować jakiegoś asa w rękawie, którym spróbuje zaskoczyć świat. Czekamy z niecierpliwością na kolejne informacje!

Co myślicie o tak wyglądającym smartwatchu OPPO? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!