Orange: 10 GB internetu z okazji wygranej (przegranej) Polaków!

Orange Polska Argentyna
(fot. Orange)

Wczoraj odbył się ostatni mecz grupowy Reprezentacji Polski z Argentyną, który przegraliśmy 0:2, ale to nie miało większego znaczenia, bowiem i tak awansowaliśmy do 1/8 finału. Dlatego też Orange przygotowało specjalną promocję!

Orange z darmowymi 10 GB internetu!

Wczoraj odbył się mecz Polaków z Reprezentacją Argentyny, który przegraliśmy. Jednak pomimo tego, udało nam się wyjść z grupy, co przypieczętowała Arabia Saudyjska w doliczonym czasie podczas meczu z Meksykiem. Dlatego też Orange wyszło ze specjalną promocją.

Aby otrzymać dodatkowe 10 GB, należy wysłać SMS-a o treści SZCZESNY pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem planu taryfowego). Jeśli ktoś natomiast jest użytkownikiem Flexa, ten sam kod należy wpisać w aplikacji, w zakładce “Kody promocyjne”.

Orange potwierdzenie aktywacji

Podobnie jak w przypadku innych tego typu promocji, na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB. Aktywacji można dokonać tylko dzisiaj (to jest 1 grudnia 2022), do godziny 22:20. Promocyjne gigabajty są ważne 7 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju.

Źródło: Orange

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!