Orange: 2 GB transferu danych do odebrania za darmo!

Orange

Jeśli jesteś klientem Orange to zapewne wiesz, że operator ten często lubi rozdawać darmowe gigabajty Internetu z przeróżnych okazji – zazwyczaj chodzi tutaj o mecze piłki nożnej. Wczoraj odbył się kolejny mecz Reprezentacji Polski z Rosjanami i niestety okazał się być remisem. Na pocieszenie Orange ma dla nas prezent!

2 GB Internetu za darmo od Orange

Wczorajszy mecz z Reprezentacją Federacji Rosyjskiej okazał się być dosyć nudnym remisem 1:1. Na szczęście Orange przygotowało dla nas małą promocję, dzięki której możemy uzyskać dodatkowe 2 GB Internetu. Co trzeba zrobić?

Wystarczy wysłać SMS-a o treści ROZGRZEWKA pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem planu taryfowego, max 20 groszy). Jeśli jesteś użytkownikiem Flexa, dodatkowe gigabajty dostaniesz wpisując ROZGRZEWKA w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”.

orange

Należy się jednak pospieszyć, bowiem dodatkowe gigabajty można aktywować tylko do dzisiaj do północy. Gratisowy transfer jest ważny przez 3 dni od momentu aktywacji. Na jednym koncie pakiet można aktywować tylko raz i obowiązuje on tylko w kraju.

Regulamin promocji znajdziecie >>tutaj<<.

Na co wykorzystacie dodatkowe gigabajty? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!