Orange: aż 30 GB internetu za darmo na zakończenie Mundialu!

Orange Francja Argentyna
(fot. Orange)

Właśnie dzisiaj zakończyło się wielkie święto piłkarskie jakim był Mundial 2022 w Katarze. Tym samym Orange ostatni raz rozdaje darmowe gigabajty internetu.

Orange z 30 GB internetu za darmo!

Po ostatnim meczu Polaków na Mundialu 2022 roku napisaliśmy, że Orange prawdopodobnie ostatni raz rozda darmowe gigabajty podczas tego wydarzenia. A jednak pomarańczowy operator zaskoczył, bowiem właśnie uruchomił prawdziwą petardę. To wszystko z okazji dzisiejszego finału, który zapewnił nam wiele emocji i zakończył się wygraną Argentyńczyków.

Klienci Orange mogą uzyskać nawet 30 GB transferu danych za darmo. Co trzeba zrobić? Należy wysłać SMS-a o treści MUNDIAL na numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem planu taryfowego). Jeśli natomiast jesteś użytkownikiem Flexa, to uzyskasz dodatkowe 30 GB, wpisując MUNDIAL w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”.

Orange potwierdzenie otrzymania darmowych 30 GB

To jest naprawdę sporo transferu. Warto jednak pamiętać, że te gigabajty są ważne tylko przez 7 dni od momentu aktywacji. Ponadto na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Ponadto aktywacji należy dokonać do 19 grudnia 19:11.

Źródło: Orange

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!