Orange dobrze wie, czego nam trzeba do bunkrowania!

orange esim (1)

Koronawirus SARS-CoV-2, niestety, zawitał do Polski, co chyba było do przewidzenia. Aktualna sytuacja w naszym kraju sugeruje, że powinniśmy ograniczyć maksymalnie wychodzenie z domu i kontakt z innymi osobami. Wtedy przyda nam się w domach nieco rozrywki, a taką, w dzisiejszych czasach, daje nam w większości internet czy telewizja. Orange pokazuje, że rozumie aktualne potrzeby swoich klientów i od dzisiaj ma dla nich specjalny prezent.

Powinniśmy pozostać w domach

Wczoraj dowiedziałem się, że moja szkoła, podobnie jak każda inna w kraju, odwołuje lekcje ze względu na decyzję naszych władz w związku z panującym koronawirusem. Jest to jasny znak, że powinniśmy, my, uczniowie, pozostać w domach. W momencie, gdy to piszę, a więc trochę po północy w piątek wiemy oficjalnie o 51 potwierdzonych przypadkach zarażenia SARS-CoV-2, w tym także o 1 zgoniew wyniku choroby wywołanej nim – COVID-19. Liczba zarażonych bardzo szybko rośnie, a z pewnością jest takich osób więcej, lecz po prostu o nich jeszcze nie wiemy. W moim mieście, Lublinie, jest już potwierdzonych kilka przypadków, a mogę dać sobie obie ręce uciąć, że jest ich już pewnie kilkadziesiąt. To oznacza tylko jedno, nie możemy bagatelizować tej sytuacji. Na szczęście, z własnych obserwacji wnioskuję, że jesteśmy chyba, z całym szacunkiem, nieco bardziej świadomym narodem niż Włosi i, przynajmniej w moim mieście, centrum prawie opustoszało.

koronawirus

Zobacz także: Targi E3 oficjalnie odwołane z powodu zagrożenia jakim jest koronawirus. Co w sytuacji tej zrobią producenci?

Staramy się unikać kontaktu z obcymi oraz z miejscami, gdzie jest podwyższone ryzyko “złapania” tego koronawirusa. Zamiast tego wolimy siedzieć w domach, przygotowywać się na, odpukać, najgorsze oraz odpoczywać. Co robimy gdy odpoczywamy? Czytamy książki, ale co jeśli zabraknie nam już książek w domu, a biblioteki są nieczynne? Oglądamy filmy, ale co w momencie, gdy nasz pakiet telewizyjny nie obejmuje pewnych, przydatnych w tym momencie kanałów bądź nie umiemy znaleźć nic, co nas ciekawi? Słuchamy muzyki, tylko gdzie znajdziemy większy jej zapas, gdy już przesłuchamy wszystkie płyty? Odpowiedzi na te pytania zna Orange i wychodzi naprzeciw aktualnym oczekiwaniom swoich klientów!

Darmowe 10 GB internetu mobilnego oraz dodatkowe kanały w Orange TV

Od dzisiaj, tj. 13 marca, jeśli jesteśmy klientami firmy Orange i korzystamy z ich usług sieci komórkowej bądź telewizji kablowej, możemy odebrać darmowy bonus. Wysyłając SMS-a o treści 10GB na numer 80820, otrzymamy zupełnie za darmo 10 GB pakietu internetowego. Wiele osób wciąż korzysta z internetu mobilnego i to dla nich będzie bardzo przydatne. Dzięki temu bez problemu obejrzymy kilka filmów, posłuchamy muzyki np. na platformach streamingowych czy też znajdziemy ciekawe e-booki/audiobooki. Bonus ten tyczy się zarówno klientów ofert na kartę prepaid, jak i ofert abonamentowych. Ważny będzie on do końca bieżącego miesiąca, czyli 31 marca 2020 roku. Samo wysłanie SMS-a nic nie kosztuje. Orange, brawo, jestem jeszcze bardziej przekonany o tym, że warto być waszym klientem, a jestem nim nieustannie od 2007 roku.

Orange dobrze wie, czego nam trzeba do bunkrowania!

To jednak nie wszystko. Jeśli korzystacie z usługi Orange TV, otrzymujecie zupełnie za darmo dodatkowe 40 kanałów Pakietu Komfortowego. To z pewnością pomoże znaleźć Wam coś ciekawego, co pomoże zabić czas. Dostawca usług przypomina także, że kolejka PKO BP Ekstraklasy będzie odkodowana dla wszystkich abonentów Telewizji Orange. Transmitowana będzie na kanałach CANAL+. Ponadto, wprowadzona została darmowa dostawa umów drogą kurierską. Dla przypomnienia, wcześniej kosztowało to 9.99 zł.

Patrząc na tę decyzję ze strony Orange, naprawdę jestem jeszcze bardziej zadowolony z ich usług. Bardzo podoba mi się takie ich podejście do tego tematu. A jakie Wy macie na ten temat zdanie? Skorzystacie z tego bonusu?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!