Orange daje 32 GB internetu na otarcie łez po meczu Polska – Słowacja!

orange polska slowacja internet

Mecz Polska – Słowacja za nami. Nasza reprezentacja nie poradziła sobie tak, jakbyśmy tego oczekiwali. Z tego też powodu Orange przygotowało promocję na darmowy internet dla swoich klientów!

32 GB internetu gratis od Orange

Pierwszy mecz polskiej reprezentacji w piłce nożnej na Euro 2020 nie wypadł najlepiej. Z tego powodu Orange postanowiło swoim klientom przyznać darmowy internet. I to całkiem sporo tego internetu, bo aż 32 GB. A skąd taka liczba? Okazuje się, że pracownicy pomarańczowego operatora właśnie na telewizorze o takiej przekątnej (u pracownika kieleckiego call center) oglądali dzisiejszy mecz Polaków.

Każdy, kto chciałby skorzystać z tej promocji musi wysłać SMS o treści ADIZKIELC pod numer 233 (opłata zgodna z cennikiem planu taryfowego, jednak nie więcej niż 0,25 zł). Użytkownicy Flexa natomiast muszą wpisać kod ADIZKIELC w aplikacji, w zakładce “Kody promocyjne“.

Warto pamiętać o tym, że na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet internetu. Dodatkowo kod ten działać będzie tylko przez 24 godziny od momentu publikacji informacji w portalu prasowym operatora. Ponadto promocyjny internet będzie dostępny tylko przez 3 dni od aktywacji i obowiązuje wyłącznie na terenie naszego kraju.

Źródło: Orange

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!