Orange przedłuża promocję! Odbierz kolejne 10 GB internetu za darmo!

orange esim (1)

Każdy bardzo dobrze wie w jak ciężkich czasach przyszło nam żyć. To też sprawia, że wiele rzeczy dzieje się w internecie – chociażby szkolne lekcje, uniwersyteckie laboratoria czy załatwianie innych spraw. Dlatego też ważnym jest aby mieć dostęp do internetu. Z tego też powodu Orange przedłuża swoją promocję i klienci Orange mogą odebrać darmowe 10 gigabajtów internetu!

W miejscu, w którym aktualnie przebywam internet stacjonarny jest dosyć kapryśny. Często przerywa i zwalnia, chociaż i tak jest dosyć wolny. W takich momentach wspomagam się internetem mobilnym, który utrzymuje stałą prędkość i jest nieco szybszy (zwłaszcza jeśli chodzi o upload). Niestety, taka zabawa jest dosyć kosztowna, a korzystanie z mobilnego internetu na komputerze sprawia, że bardzo szybko mogę wykorzystać cały wykupiony pakiet danych. Mam wrażenie, że Orange bardzo dobrze o tym wie, dlatego też przedłuża promocję.

Warto przeczytać: PC:\ROOT #1: Sprawdzamy komputer dla graczy z procesorem Intel za 6000 zł!

Orange daje 10 GB internetu za darmo!

Od 13 marca klienci Orange mogli korzystać z dodatkowych 10 gigabajtów internetu, których ważność kończyła się 31 marca. Jak wiecie, jesteśmy dopiero w środku epidemii, a ten dodatkowy internet przydałby się wielu osobom. Dlatego też Orange przedłuża promocję i możemy odebrać kolejne 10 GB internetu. A jak skorzystać z promocji?

Tak samo jak wcześniej. Należy wysłać darmowego SMS-a o treści 10GB na numer 80820. Po chwili powinniśmy dostać wiadomość zwrotną potwierdzającą aktywowanie pakietu. Gratisowy pakiet danych jest ważny do 30 kwietnia 2020.

Orange przedłuża promocję! Odbierz kolejne 10 GB internetu za darmo!

Co z klientami nju mobile? Cóż, póki co nie mogą skorzystać z promocji, jednak już niedługo będą mogli odebrać 2 razy po 9 gigabajtów transferu danych.

Ile gigabajtów pakietu danych zużywacie miesięcznie? Pochwalcie się w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!