Strona główna Aktualności Orange przedłuża promocję! Odbierz kolejne 10 GB internetu za darmo!

Orange przedłuża promocję! Odbierz kolejne 10 GB internetu za darmo!

-

Każdy bardzo dobrze wie w jak ciężkich czasach przyszło nam żyć. To też sprawia, że wiele rzeczy dzieje się w internecie – chociażby szkolne lekcje, uniwersyteckie laboratoria czy załatwianie innych spraw. Dlatego też ważnym jest aby mieć dostęp do internetu. Z tego też powodu Orange przedłuża swoją promocję i klienci Orange mogą odebrać darmowe 10 gigabajtów internetu!

W miejscu, w którym aktualnie przebywam internet stacjonarny jest dosyć kapryśny. Często przerywa i zwalnia, chociaż i tak jest dosyć wolny. W takich momentach wspomagam się internetem mobilnym, który utrzymuje stałą prędkość i jest nieco szybszy (zwłaszcza jeśli chodzi o upload). Niestety, taka zabawa jest dosyć kosztowna, a korzystanie z mobilnego internetu na komputerze sprawia, że bardzo szybko mogę wykorzystać cały wykupiony pakiet danych. Mam wrażenie, że Orange bardzo dobrze o tym wie, dlatego też przedłuża promocję.

Warto przeczytać: PC:\ROOT #1: Sprawdzamy komputer dla graczy z procesorem Intel za 6000 zł!

Orange daje 10 GB internetu za darmo!

Od 13 marca klienci Orange mogli korzystać z dodatkowych 10 gigabajtów internetu, których ważność kończyła się 31 marca. Jak wiecie, jesteśmy dopiero w środku epidemii, a ten dodatkowy internet przydałby się wielu osobom. Dlatego też Orange przedłuża promocję i możemy odebrać kolejne 10 GB internetu. A jak skorzystać z promocji?

Tak samo jak wcześniej. Należy wysłać darmowego SMS-a o treści 10GB na numer 80820. Po chwili powinniśmy dostać wiadomość zwrotną potwierdzającą aktywowanie pakietu. Gratisowy pakiet danych jest ważny do 30 kwietnia 2020.

Co z klientami nju mobile? Cóż, póki co nie mogą skorzystać z promocji, jednak już niedługo będą mogli odebrać 2 razy po 9 gigabajtów transferu danych.

Ile gigabajtów pakietu danych zużywacie miesięcznie? Pochwalcie się w komentarzu!

ŹródłoOrange

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej