Strona główna Aktualności Orange rozdaje dodatkowy gigabajt Internetu po przegranym meczu Polaków

Orange rozdaje dodatkowy gigabajt Internetu po przegranym meczu Polaków

-

Jeśli jesteś klientem Orange to zapewne wiesz, że operator ten często lubi rozdawać darmowe gigabajty Internetu z przeróżnych okazji – zazwyczaj chodzi tutaj o mecze piłki nożnej. Wczoraj odbył się kolejny mecz Reprezentacji Polski z Włochami i niestety okazał się być przegrany. Na pocieszenie Orange ma dla nas prezent!

Gigabajt Internetu za darmo na otarcie łez w Orange

Wczorajszy mecz z Reprezentacją Włoch okazał się przegrany i zakończył się wynikiem 0:2. Na szczęście Orange przygotowało dla nas małą promocję, dzięki której możemy uzyskać dodatkowy gigabajt transferu danych? Co trzeba zrobić?

Aby otrzymać dodatkowy transfer danych należy wysłać SMS-a o treści GRAMYDALEJ na numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem Twojego planu taryfowego, maksymalnie 20 groszy). Jeśli natomiast jesteś użytkownikiem Orange Flex, to musisz powyższy kod wpisać w odpowiedniej zakładce w aplikacji.

Musisz się jednak pospieszyć, bowiem SMS-a należy wysłać jeszcze dzisiaj (to jest 16 listopada) do późnych godzin wieczornych, a dokładnie do 22:00. Promocyjne gigabajty są ważne 3 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju.

Jak dużo macie transferu danych? Dajcie znać w komentarzu!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej