Gry mobilne nabiorą więcej sensu. Oto pady Xiaomi Mijia Flydigi

xiaomi mijia flydigi

Pierwszym podejściem do gier mobilnych Xiaomi był smartfon Black Shark. Dla tego modelu dostępne były dodatkowo dedykowane pady. Teraz chiński producent przygotował gamingowe gadżety dla innych urządzeń pracujących pod kontrolą Androida oraz iOS.

Xiaomi Mijia Flydigi dedykowane dla graczy

Rynek gier mobilnych przerósł już wartością gry konsolowe i pecetowe. Nie dziwi więc, że producenci smartfonów ciągle starają się zdobyć kolejne pieniądze od graczy. I choć wciąż wielu ambitnych i wciągających tytułów na telefony nie ma, to smartfony dla graczy pojawiają się coraz częściej. Nie brakuje także gamingowych dodatków do typowych urządzeń.

xiaomi mijia flydigi

Teraz chiński producent, Xiaomi, przygotował pady dedykowane dla większości dostępnych na rynku smartfonów, także tych od Apple. Xiaomi Mijia Flydigi nazywana jest przez producenta osą, ze względu na połączenie czarnego i żółtego koloru – zupełnie jak kolorystyka tego owada. Uchwyt na telefon może dopasować się do szerokości smartfona i pasuje do urządzeń mających maksymalnie 8,5 cm szerokości i 9,2 mm grubości.

xiaomi mijia flydigi

Do wykonania tego sprzętu Xiaomi wykorzystało różne materiały, by poprawić wrażenie z użytkowania telefonu podczas grania. Sylikonowe przyciski i grafenowe body, które lepiej pozwala rozpraszać ciepło generowane przez smartfona w czasie gry.

xiaomi mijia flydigi

Do dyspozycji graczy są cztery przyciski, a sam joystick jest niezwykle czuły, co powinno poprawić jakość grania – szczególnie celowania w strzelankach oraz biegania, które możliwe jest w połączeniu z triggerami LB i LT. Trzeba przyznać, że teraz granie w PUBGa stanie się znacznie przyjemniejsze.

xiaomi mijia flydigi

Najważniejszą jednak kwestią jest kompatybilność tego gadżetu z telefonami. Wersja standardowa dostępna jest dla telefonów z Androidem, których szerokość nie przekracza 8,5 cm, a grubość 9,2 mm. Natomiast jeśli chodzi o urządzenia Apple, dostępne są dwa warianty.

  • Wasp-N jest kompatybilna z iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus,
  • Wasp-X jest kompatybilna z iPhone X, iPhone XS oraz iPhone XS Max.

Nie trzeba się także obawiać o baterię naszego telefonu. Pad Xiaomi Mijia Flydigi wyposażony jest w baterię o pojemności 300 mAh, która pozwoli na 15 godzin grania non stop. Szybciej więc padnie nam telefon, niż rozładuje się ten sprzęt.

xiaomi mijia flydigi

Cena i dostępność

Xiaomi Mijia Flydigi dostępne są w sklepach Banggood, Geekbuying oraz Gearbest. Cena pada wynosi 49,99$. Myślę, że jest to całkiem niezła cena, patrząc na możliwości tego sprzętu, jakość jego wykonania oraz kompatybilność z dostępnymi w sklepach grami, takimi jak PUBG czy Fortnite. Ja na pewno zamówię i jak tylko przyjdzie, to podzielę się opinią na jego temat!

xiaomi mijia flydigi

Zamów Mijia Flydigi dla iPhone w Banggood

Zamów Mijia Flydigi dla Androida w Banggood

Zamów Mijia Flydigi dla iPhone w Geekbuying

Zamów Mijia Flydigi dla Androida w Geekbuying

Zamów Mijia Flydigi dla iPhone w GearBest

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!