Pamu Slide to słuchawki bezprzewodowe, które robią na Indiegogo prawdziwą furorę

Pamu Slide to słuchawki bezprzewodowe, które robią na Indiegogo prawdziwą furorę

Słuchawki bezprzewodowe dają komfort i wolność. Szczególnie te, które możemy bez problemu włożyć do kieszeni i zapomnieć o nich do czasu, gdy znów będą nam potrzebne. Właśnie z taką propozycją wychodzi firma Padmate, oferując swój najnowszy produkt – Pamu Slide.

Najlepiej sprzedające się słuchawki na Indiegogo

O skali popularności tego produktu świadczą następujące liczby: ponad 46 tysięcy zamówień, niemal 13 mln złotych wpłaconych na konto firmy, osiągnięcie 16 537% założonego celu. A do końca kampanii pozostało jeszcze 22 dni. Skąd zatem wzięło się tak duże zainteresowanie słuchawkami Pamu Slide?

Magnesem przyciągającym kupujących jest z pewnością specyfikacja słuchawek oraz ich oferowane możliwości, które producent zamieścił je w czterech punktach: znakomita jakość dźwięku, długi czas pracy, stabilność połączenia oraz wysoki komfort używania słuchawek.

Pamu Slide to słuchawki bezprzewodowe, które robią na Indiegogo prawdziwą furorę

Pamu Slide korzystają z chipu Qualcomm QCC3020, który jest  najbardziej zaawansowanym tego typu układem dostępnym obecnie na rynku. Ma on zapewnić stabilne połączenie, lepszą jakość dźwięku oraz niższe zużycie baterii względem układów Qualcomm  CSR, których wciąż używają producenci, tacy jak Bose, Sony czy Jabra.

Niekonwencjonalne etui

Ciekawostką jest sposób otwierania słuchawek. Najczęściej mamy co czynienia z wiekiem lub pokrywą trzymaną na zawiasach, która otwiera się do góry. W przypadku Pamu Slide jest nieco inaczej. Aby je otworzyć, musimy przesunąć wieko horyzontalnie, tak samo jak kiedyś otwierało się slidery. Bardzo ciekawe rozwiązanie, ciekawe jak będzie z jego wytrzymałością w funkcji czasu.

Pamu Slide to słuchawki bezprzewodowe, które robią na Indiegogo prawdziwą furorę

Tak jak większość obecnie sprzedawanych słuchawek bezprzewodowych, tak i Pamu Slide oferują kontrolę za pomocą gestów. I podobnie jak u konkurencji, jedno dotknięcie powoduje zatrzymanie utworu, a podwójne – włączenie kolejnej piosenki. Osoby aktywnie spędzające czas z pewnością ucieszą się z obecności certyfikatu IPX6, który pozwala na bieganie ze słuchawkami nawet podczas deszczu.

Pamu Slide oferują 10 godzin pracy

Znakomicie zapowiada się także czas ich pracy – producent gwarantuje aż 10 godzin ciągłego odtwarzania muzyki, które wraz z etui wydłużają się do robiących wrażenie 60 godzin działania. Wszystkie słuchawki bezprzewodowe tego rodzaju które dotąd kupiłem, miały jedną, ciągle powtarzającą się wadę – przestarzałe złącze microUSB. Pamu Slide nie dość, że oferują USB-C, to dodatkowo mamy tutaj szybkie ładowanie – już 5 minut ładowania pozwala cieszyć się muzyką przez godzinę.

Pamu Slide to słuchawki bezprzewodowe, które robią na Indiegogo prawdziwą furorę

W chwili pisania tego artykułu, Pamu Slide można jeszcze zakupić za 49$, co wraz z przesyłką daje około 250 zł. Do zakupu jest dostępna także droższa wersja, która została wyposażona we wbudowaną, bezprzewodową ładowarkę do smartfona. Ta wersja kosztuje już 69$. Słuchawki dostępne są w trzech kolorach: czarnym, białym i zielonym.

Co więcej, recenzję tych słuchawek niedługo przedstawi dla Was nasz redakcyjny kolega, Kamil! Czytajcie więc na bieżąco nasz portal – sprawdzimy dla Was, czy te słuchawki są rzeczywiście tak dobre, jak zapewnia to producent.

Czy Pamu Slide słusznie cieszą się ogromną popularnością? Jeśli macie, bądź zamówiliście już te słuchawki, dajcie znać w komentarzach!

Sprawdź słuchawki Pamu Slide na Indiegogo!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!