Park rozrywki Super Nintendo World? Marzenia spełnione!

Park rozrywki Super Nintendo World? Marzenia spełnione!

Co prawda może jeszcze nie cały park, ale już 4 lutego doczekamy się ogromnego obszaru w tematyce Mario w parku rozrywki w Osace!

Wcześniej niż oczekiwano

Już jakiś czas temu dotarły do nas informacje, że obszar powstanie w okresie wiosennym. W Japonii na ten moment w większym parku jakim jest Universal Studios Japan już dziś możemy rozkoszować się kawą w kawiarni o tej tematyce oraz całym sklepem z gadżetami. Mimo wszystko czym jest kawiarnia w porównaniu do całego obszaru atrakcji i kolejek Mario? A taki otworzy się o wiele szybciej niż planowano, bo już w lutym!

Park rozrywki Super Nintendo World? Marzenia spełnione!

Znamy główną atrakcję!

Kochani, czapki z głów! Flagową atrakcją w nowo powstałym obszarze parku będzie kolejka górka w stylu Mario Cart umieszczona w zrekonstruowanym zamku Bowsera. Wykorzystuje ona technologię AR i mapowania projekcji a użytkownicy kolejki będą zakładać zestawy słuchawkowe AR w kształcie czapki Mario – czy to nie jest rozkoszne? Samochodziki mają kierownice a pojazdy mimo jazdy po torach mogą ścigać się obok siebie. Park zadbał nawet o element wypuszczania skrzynek z ulepszeniami i przeszkodami. Oprócz tego znajdziemy również obszar poświęcony Donkey Kongowi.

https://www.youtube.com/watch?v=i4Nc9au7FjY&feature=emb_title

Ale co z pandemią?

Park oficjalnie podaje, że współpracuje z personelem medycznym aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim pracownikom oraz gościom – obecnie działa z wydajnością 50%. Jest on dobrym przykładem na pomysł działania takich placówek podczas pandemii. Przykładowo, ostatnimi czasy firma Walt Disney Company ogłosiła plany zwolnienia aż 32 tysięcy pracowników – głównie właśnie w oddziale parków.

Chcielibyście wybrać się na wycieczkę do Osaki w lutym, żeby spróbować sił w realnym wyścigu Mario Cart?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!