PROMOCJA: 3 miesiące Premium w pCloud w cenie 1!

pcloud

Trzymanie dokumentów w chmurze internetowej jest nie tylko wygodne, ale również wyjątkowo bezpieczne. Jednak jak wiemy, chmur jest naprawdę wiele a wybór tej jedynej jest trudny. Sam korzystam z pCloud, bowiem lubię ich politykę prywatności oraz dosyć dobre ceny za konto Premium. Jak się okazuje, pCloud przygotowało bardzo dobrą promocję!

pCloud to szwajcarska, szyfrowana chmura internetowa. Oprócz ogromnego bezpieczeństwa, charakteryzuje ją dostępność na przeróżnych platformach (w tym i na Linuxa), bardzo prosty interfejs oraz 10 gigabajtów darmowej przestrzeni dyskowej. Korzystam z niej od kilku miesięcy i nie zamieniłbym jej na nic innego. Dlaczego? W darmowej wersji mam aż nadto wolnego miejsca (dla porównania: Dropbox daje tylko 2 GB) oraz wygodnie synchronizuje sobie dokumenty między smartfonem z Androidem, komputerem stacjonarnym z Windowsem oraz laptopem z Linuxem. Mało tego, w przypadku pełnoprawnych komputerów dostęp do danych mam z poziomu wbudowanego menedżera plików.

Warto przeczytać: Te aplikacje i funkcje to mój must-have na komputerze z Linuxem!

3 miesiące Premium w cenie jednego w pCloud!

pCloud właśnie uruchomiło bardzo ciekawą promocję wakacyjną, w ramach której możemy dostać 3 miesiące konta Premium w cenie 1! Ile ono kosztuje? Zamiast 14,97 EUR przyjdzie nam zapłacić 4,99 EUR, co daje około 22 złote!

Co dostajemy w ramach konta Premium? Przede wszystkim 500 gigabajtów wolnej przestrzeni dyskowej. Ponadto możemy tworzyć linki z załącznikami do 500 GB oraz trzymać pliki w koszu aż przez 30 dni. Muszę również wspomnieć o wsparciu technicznych 24/7 oraz możliwości odzyskiwaniu usuniętych danych.

pcloud

Jak skorzystać z promocji w pCloud? Należy wejść >>pod ten link<< i zalogować się do usługi (jeśli nie masz konta to najpierw powinieneś je założyć). Następnie trzeba wpisać dane swojej karty płatniczej, z której zostaną pobrane środki w wysokości 4,99 EUR. UWAGA: Po minięciu 3 miesięcy usługa sama pobierze kolejne środki aby przedłużyć subskrypcję. Aby tego uniknąć należy przed końcem trwania aktualnej subskrypcji anulować zakup. Anulowanie subskrypcji nie powinno zabrać dostępu do zachowanych plików w chmurze, a jedynie zmienić prawa dostępu na tylko do odczytu.

Z jakiej chmury internetowej korzystacie? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!