Pierwsze przecieki dotyczące… Redmi Note 10

redmi note 9 trailer

Seria Redmi Note 9 nie zdążyła się jeszcze w pełni pojawić. W naszyk kraju mamy już Redmi Note 9S, a w Indiach – Redmi Note 9 Pro i Redmi Note 9 Pro Max. Dziś mamy być świadkami premiery kolejnego modelu. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby podzielić się z Wami tym, co już wiemy o nadchodzącej generacji.

Seria Redmi Note 10 z procesorami MediaTeka? To wcale nie musi być słaby pomysł…

Redmi Note 10 Pro to smartfon, który ukrywa na razie znany jest nam pod nazwą kodową M2004J7BC. Z informacji ujawnionych na stronie urzędu certyfikującego 3C wynika, że telefon otrzyma akumulator ze wsparciem dla ładowarki o mocy 33 W. Tańszy wariant ukrywa się pod nazwą kodową M2004J7AC, a jegp ładowarka ma moc 22,5 W. Spodziewamy się, że oba telefony mają modemy zapewniające łączność z siecią 5G.

https://twitter.com/xiaomishka/status/1255182593785507846

W Redmi Note 10 Pro może się znaleźć procesor MediaTek Dimensity 800+. Tajwański producent zamierza wydać nowe układy już 7 maja. Wtedy najprawdopodobniej poznamy specyfikacje układów Dimensity 800 oraz 800+.

Redmi logo

Zobacz też: Honor X10 pojawił się w TENAA. Premiera już niedługo?

Co ciekawe, jak podaje źródło, telefony z serii Redmi Note 10 będą miały swoją premierę już w przyszłym miesiącu. Podobno Xiaomi nie wyda Note’ów 9 na rynku chińskim, ponieważ były one przygotowane pod Indie. Pasuje to też do informacji o Redmi 10X, które ma być rywalem dla telefonu Honor, a u nas wyjdzie pod nazwą Redmi Note 9. Cóż, wygląda na to, że Xiaomi ma w tym jakąś taktykę. Zobaczymy, czy okaże się ona być skuteczna.

Czy informacje o zbliżające się premierze Redmi Note 10 wstrzymują Was od zakupu?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!