Pierwsze rendery przyszłorocznych iPadów Pro pojawiły się w sieci! Co wiemy na ich temat?

Pierwsze rendery przyszłorocznych iPadów Pro pojawiły się w sieci! Co wiemy na ich temat?

Nowe iPady Pro czyli tablety stworzone dla najbardziej wymagających użytkowników mieliśmy zobaczyć jeszcze w 2019 roku. Teraz już możemy być wręcz pewni, że Apple postanowiło jednak, z nieznanych nam względów, przenieść prezentację swoich nowości na rok 2020. Teraz w sieci zaczynają pojawiać się pierwsze informacje na temat tych urządzeń!

iPady Pro swoim wyglądem mają nawiązywać do iPhonów

Premiera nowych tabletów giganta z Cupertino ma się rzekomo odbyć już w marcu przyszłego roku. Oczywiście data ta nie została w jakikolwiek sposób potwierdzona przez samego producenta, a co za tym idzie musimy traktować ją z lekkim przymrużeniem oka. Niemniej jednak w każdej plotce znajduje się ziarno prawdy i podobnie może być i w tym przypadku. Według przedpremierowych przecieków w marcu przyszłego roku mamy zobaczyć dwa nowe iPady Pro. Pierwszy z nich otrzyma wyświetlacz o przekątnej 11 cali, a drugi 12,9 cala. Główną różnicą w porównaniu do modeli z 2018 roku mają być jednak moduły aparatów tylnych.

iPady Pro otrzymają bowiem dokładnie takie same oczka tylne jak iPhone 11 Pro czy iPhone 11 Pro Max. Tym samym nowe tablety Apple miałyby oferować nam aparat główny, obiektyw superszerokokątny oraz teleobiektyw. Oczywiście robienie zdjęć przy pomocy tak dużego urządzenia nie należy do wygodnych czy przyjemnych, ale zapewne znajdą się użytkownicy, którzy docenią to rozwiązanie. Pełna specyfikacja nadchodzących nowości giganta z Cupertino pozostaje jednak tajemnicą.

Zobacz także: Apple chce płacić za odnalezienie błędów w systemach swoich urządzeń!

Ciężko jednak sobie wyobrazić czym jeszcze mogą nas zaskoczyć nowe iPady Pro. Tablety te już w 2018 roku prezentowały się naprawdę nieźle i tak naprawdę dużym plusem byłaby jedynie większa bateria. Jeśli Apple faktycznie o to zadba to możemy otrzymać sprzęt praktycznie kompletny i cieszący się sporą popularnością na całym świecie. Już niedługo w sieci powinny pojawić się kolejne informacje na temat tych urządzeń!

Czego oczekujecie po przyszłorocznych iPadach Pro? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!