PROMOCJA: Gra Pine do odebrania za darmo w Epic Games Store!

pine
Pine (fot. Steam)

Gry za darmo to coś, co lubimy najbardziej, szczególnie jeśli są to dobre gry. Ostatnio królem takich promocji jest Epic Games, który znowu nie zawiódł. Tym razem do odebrania jest bardzo ciekawy sandbox o nazwie Pine.

Gra Pine za darmo w Epic Game Store

Tym razem Epic rozdaje grę, która spodoba się fanom sandboxów. Ale co to za tytuł i czym się charakteryzuje? Jest to gra “Pine”, w której mamy otwarty świat, system wytwarzania przedmiotów ze zdobytych surowców i wymagającą walkę. Jest to przygodowa gra akcji osadzona w symulacji świata, w którym ludzie nigdy nie osiągnęli szczytu łańcucha pokarmowego. W grze przemierzamy piękną krainę Albamare postacią o imieniu Hue.

Pine zostało wydane jeszcze w 2019 roku i jest dostępne na wiele platform. Tytuł nie stał się popularny, jednak otrzymał wysokie oceny, co z pewnością zachęca do zagrania.

Jak otrzymać grę Pine?

To bardzo proste! Należy mieć konto w Epic Games Store. Następnie trzeba odnaleźć grę Pine >>link<< i kliknąć Pobierz po prawej stronie ekranu. Po chwili pokaże się nam okno, w którym akceptujemy zakup i to już! Możemy cieszyć się grą.

Jakie wymagania ma Pine? Niezbyt niskie, ale też nie są jakieś wysokie.

Wymagania minimalneWymagania maksymalne
Windows 7 64-bitWindows 10 64-bit
Czterordzeniowy procesor Intel z 3,2 GHz lub podobnyCzterordzeniowy procesor Intel z 3,4 GHz lub podobny
8 GB RAM8 GB RAM
4 GB wolnej przestrzeni dyskowej4 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 660 lub podobnaKarta graficzna NVIDIA GeForce GTX 970 lub podobna

Promocja zaczęła się dzisiaj i potrwa do 13 maja 2021 roku do godziny 17:00. To właśnie w tym okresie możecie przypisać do swojego konta grę Pine kompletnie za darmo.

Źródło: Epic Games Store

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!