Chcesz mieć nową oryginalną kartę z PKO za darmo? Zostało Ci na to niewiele czasu

PKO Bank Polski

Karta płatnicza to przedmiot przede wszystkim praktyczny. Używamy jej, aby uprościć nasze płatności czy to w sklepie, czy to w sieci. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby nasza karta płatnicza przy okazji ładnie się prezentowała. Jeśli uważacie, że Wasza wydana dla konta PKO Konto dla Młodych jest nudna, możecie zaopatrzyć się w nową i to zupełnie za darmo!

Karty Mastercard z konkursu PKO

Nowe wizerunki to zwycięskie projekty w konkursie k-Artystycznym przeprowadzonym przez PKO wspólnie z Mastercard. Jak podaje bank, wybór jedynie dziesięciu, spośród tysięcy fantastycznych zgłoszeń nie był prosty, a wyobraźnia uczestników Konkursu k-Artystycznego wzbudziła zachwyt internautów. Wśród przedstawionych poniżej prac możecie wybrać kartę dla siebie.

Chcesz mieć nową oryginalną kartę z PKO za darmo? Zostało Ci na to niewiele czasu

Co można zrobić, aby zamówić oryginalną kartę za darmo? PKO Bank Polski nie pobiera opłaty za wydanie karty z nowym wizerunkiem z konkursu K-artystycznego do 31 sierpnia bieżącego roku. Po tym czasie opłata będzie wynosiła 14,90 złotych. Kartę z takim wizerunkiem możecie zamówić, jeśli jesteście posiadaczami PKO Konta dla Młodych. Wtedy wystarczy zalogować się w iPKO lub skorzystać z aplikacji IKO. Alternatywną opcją jest otwarcie PKO Konta dla Młodych w banku, przez kuriera lub na selfie. Więcej informacji w tej sprawie znajdziecie z pewnością na stronie banku.

Wydawane karty są nietypowe – okazuje się, że nie musicie martwić się tym, że wizerunek zostanie zasłonięty przez imię i nazwisko oraz numer. Te rzeczy znajdą się na odwrocie!

Źródło: pkobp.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!