Strona główna Aktualności Plakaty promujące Xiaomi Black Shark 2 trafiły do sieci. Jest też wygląd...

Plakaty promujące Xiaomi Black Shark 2 trafiły do sieci. Jest też wygląd plecków urządzenia!

-

To nie pierwsze informacje i plakaty dotyczące Xiaomi Black Shark 2. Premiera urządzenia ma odbyć się jeszcze w marcu tego roku, a co za tym idzie do jego oficjalnej prezentacji nie zostało już zbyt wiele czasu!

Kolejna generacja smartfona dla graczy

Black Shark 2 będzie oczywiście typowo gamingowym smartfonem z topową specyfikacją. I tak naprawdę plakaty tylko to potwierdzają. Urządzenie to otrzyma oczywiście Qualcomm Snapdragona 855 czyli najmocniejszą mobilną jednostkę dostępną na rynku. Póki co ze stuprocentową pewnością możemy mówić tylko o jednej konfiguracji czyli tej, która pojawiła się już wcześniej w rankingu benchmarkowym AnTuTu. Testowany Xiaomi Black Shark 2 ma otrzymać 8 GB RAM-u oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Oczywiście najprawdopodobniej na rynek trafi także mocniejsza konfiguracja z 12 GB RAM-u oraz 256 GB lub 512 GB przestrzeni na pliki użytkownika, ale ta nie została jeszcze w jakikolwiek sposób potwierdzona.

Na froncie mamy znaleźć ekran o nieznanej na tę chwilę przekątnej i rozdzielczości Full HD+. Najprawdopodobniej na froncie nie zabraknie także notcha, który skrywać będzie aparat służący do zdjęć typu selfie oraz odblokowywania telefonu przy pomocy skanu twarzy. Xiaomi Black Shark 2 w AnTuTu zdobył 359973 punkty czyli wypadły nieznacznie gorzej niż tegoroczny flagowiec chińskiego producenta czyli Mi 9.

xiaomi blackshark 2

Co więcej smartfon pojawił się także w sklepie JingDong. Oczywiście cena 9999 juanów nie mówi nic, ponieważ sklepy często wrzucają przedpremierowo niektóre modele aby jeszcze przed premierą pojawić się w wyszukiwarce. JingDong najprawdopodobniej zdradził nam jednak wygląd plecków urządzenia. Na pleckach mamy znaleźć LEDowe elementy oraz logo Black Shark. Premiera smartfona miałaby odbyć się już 18 marca tego roku. Urządzenie to bez wątpienia trafi na rynek chiński, ponieważ to właśnie tam mobilny gaming cieszy się największą popularnością. Nadal nie wiemy czy Xiaomi zdecyduje się na globalną premierę Black Sharka drugiej generacji. Pozostaje nam czekać na oficjalną prezentację telefonu!

Co myślicie o smartfonach stworzonych dla graczy? Czekacie na premierę Xiaomi Black Shark 2? Zapraszamy do dyskusji!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej