Play ma nowe nadajniki. Zobaczmy, w jakich miejscach

Play ma nowe nadajniki. Zobaczmy, w jakich miejscach

Fioletowy operator jak każdy operator ciągle się rozwija. Play poszerza swój zasięg, który dla konsumentów jest niezwykle istotny. Jakie regiony otrzymały nowe stacje bazowe? Tym razem zyskało Pomorze.

Nowe stacje w północnej Polsce

Sam komunikat na stronie operatora jest świeżą informacją. Należy jednak zwrócić uwagę, że wieści o nowych nadajnikach dotyczą lutego, gdzie Play uruchomił 42 stacje bazowe. Poprawę zasięgu mogą odczuć mieszkańcy Szczecina, Myśliborzu, Stargardzie, Wałczu i Koszalinie (woj. zachodniopomorskie). Patrząc dalej zyskuje również kujawsko-pomorskie (Chełmn, Toruniu i Włocławek). Z kolei na pomorzu nowe stacje pojawią się w Gdańsku i Sierakowicach.

Play
fot.BlogPlay.pl

Play nie chcąc się skupiać tylko na jednej części Polski wzbogacił zasięgowo Wrocław, Otmuchów, Poznań, Piotrków Trybunalskim i Knurów. Są to tylko nieliczne miejscowości, ponieważ, operator nie wypisał dokładnie wszystkich miejsc. Widzimy jednak, że operator ciągle dodaje nowe komunikaty o nadajnikach. Z treści komunikatu dowiadujemy się, że już za miesiąc poznamy kolejne miejsca, gdzie zasięg Play się znacząco poprawi. Warto przypomnieć, że Play to najmłodszy operator, który swoją przygodę rozpoczął w 2007 roku. W przeciągu kilka lat firma zdobyła około 10-15% i dziś możemy zobaczyć, że zajmuje pozycje silnego operatora. Konkurencja na pewno zaczęła się liczyć z graczem, który pokazuje, że walczy o każdy kawałek tortu.

Źródło: Play

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!