Sierpniowe gry z PlayStation Plus nie są już tajemnicą!

Sierpniowe gry z PlayStation Plus nie są już tajemnicą!

Koniec lipca przyniósł nam informację o pakiecie gier, który pobrać będą mogli subskrybenci PlayStation Plus. Nie są to wprawdzie wyjątkowo wyjątkowo ciekawe gry, ale sporej części posiadaczy konsoli mogą one przypaść do gustu. 

Sierpniowa oferta PlayStation Plus

Tym razem pobrać będziemy mogli dwa tytuły z całkowicie innych gatunków. Pierwszą z gier jest Wipeout: Omega Collection. Jest to nic innego jak cały zestaw wyścigów z serii Wipeout, w które możemy zagrać także przy pomocy zestawu VR. W grze tej mamy możliwość wybrania jednego z 26 torów, 46 pojazdów i aż 9 trybów rozgrywki. To wszystko oprawione jest naprawdę niezłą ścieżką muzyczną i jeśli lubicie niesamowitą prędkość i szalone wyścigi to bardzo możliwe, że Wipeout: Omega Collection podbije wasze serca. Sam raz grałem w tę grę i nie przypadła mi zbytnio do gustu, ale szczerze mówiąc wyścigi nie są czymś co darzę wyjątkowo dużą sympatią.

Sierpniowe gry z PlayStation Plus nie są już tajemnicą!

Druga z gier w sierpniowej ofercie PlayStation Plus to coś zdecydowanie bardziej wpasowujące się w moje gusta. Sniper Elite 4 to produkcja, w której wcielamy się w rolę strzelca wyborowego i robimy wszystko aby wyzwolić Włochy z rąk faszystów. Oczywiście jak przystało na grę wojenną nie jest to gra dla najmłodszych, ponieważ niejednego przeciwnika będziemy musieli trafić w serce i głowę, ale ci starsi lubiący strzelanki bez wątpienia spędzą sporo godzin w Sniper Elite 4.

Zobacz także: Sony w ostatniej chwili zmieniło lipcowe gry PS Plus. Zamiast Pro Evolution Soccer 2019 zagramy w DETROIT: Become Human

Obie gry będziemy mogli pobrać na swojego konsole już od 6 sierpnia tego roku od godziny 11.00. Do tego czasu możemy pobrać lipcowe produkcje dostępne w PlayStation Plus czyli Detroit: Become Human oraz Horizon Chase Turbo.

Co myślicie o sierpniowej ofercie w PlayStation Plus? Korzystacie z abonamentu Sony? A może bardziej w wasze gusta wpasowały się lipcowe gry? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!