Nie ma gry, która wykorzysta potencjał PlayStation 5. Jeszcze…

Nie ma gry, która wykorzysta potencjał PlayStation 5. Jeszcze...

Wszyscy gracze którzy nie mogli się doczekać wykorzystania w pełni konsol nowej generacji w skali gameingowej będą musieli sobie jeszcze poczekać, ale wszystko w swoim czasie!

Kilka ciekawych tytułów i co dalej?

Najnowsza konsola Sony już teraz uzyskała sporo ciekawych i nowych tytułów. Mimo wszystko szef Sony Interactive Entertainment podsumował, że prawdziwie dobrych gier doczekamy się nieco później. Jim Ryan w rozmowie z rosyjskim TESS poinformował nas, że dopiero po dwóch lub trzech latach deweloperzy nabierają wprawy w tworzeniu pod nią w pełni wykorzystujących potencjał gier. Moim zdaniem warto poczekać jeszcze trochę, żeby dostać produkt finalny warty naszych pieniędzy wydanych na tą konsolę – mimo wszystko miejmy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej.

Nie ma gry, która wykorzysta potencjał PlayStation 5. Jeszcze...

Co to oznacza?

Prawdopodobnie dopiero za dwa/trzy lata będziemy mogli zobaczyć prawdziwe oblicze PlayStation 5. Schemat ten jest dość powtarzalny zważając na jej poprzedniczki. Dopiero w latach 2015-2016 mogliśmy się doczekać gier definiujących poprzednią generację. Wiele gier popiera tezę Ryana, pojawiały się one znacznie później niż wszystkie, przykadowo pod koniec “życia” konsoli, a mimo to odnosiły huczny sukces i pokazywały dopiero na co konsolę stać. Niemniej jednak na najnowsze PlayStation 5 znajdziemy już w tym momencie warte zagrania, nowe tytuły dla których warto ją zakupić. Złudną nadzieją możemy marzyć o tym, że deweloperzy przyśpieszą okres oswajania się z nowymi systemami i już niedługo będziemy mogli w pełni jej potencjału cieszyć się najnowszą konsolą Sony.

Jak sądzicie, ile czasu minie zanim doczekamy się gry w pełni oddającej potencjał PlayStation 5?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!